İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300 Kelime 3 TL den Yazar aranıyor

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar, en az 300 kelimelik kadın sağlığı, doğum ve hastalıkları ile ilgili olarak birçok yazı yazdıracağım.

--
Not : Yazıları tek tek okuyarak kontrol edeceğim ve orjinalliklerini kontrol edeceğim. Bunu yapabilecek teknoloji ve bilgiye sahibim. Kesinlikle hile yemem, spin spun gibi saçma yolları kabul etmem.

--

Limit yok istediğiniz kadar yazabilirsiniz. ilgilenen kişilere yazılacak siteleri PM atacağım , inceleyip alakalı makaleler yazabilirler.

ister 300 er kelimelik isterseniz daha fazla yazın. 500 Kelime için 5 TL öderim. Her + 100 kelime için 1 TL öderim .

Çok fazla websitem ve müşterim var , bilişim ve search engine marketing sektöründeyim. Yazılarını beğendiğim kişiler ile sürekli çalışabilirim. Yaş fark etmez , sadece dürüstlük ve prensip olsun yeter.

Ödemelerinizi ( 5 - 10 - 15 - 20 TL gibi rakamları ) anında PayPal ile veya Banka havalesi isterseniz belli bir limite ulaştıktan sonra yapabilirim.

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışma için birkaç yazar ile anlaşılmış ve şuanda alım yapılmamaktadır. ilginize teşekkürler.

sbestederin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, ben makale yazarlığı yapıyorum ve paylaştığınız ilan ile ilgileniyorum. İletişime geçebilir miyiz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5