İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300 Liralık tasarım 100 liraya indi. (okul sitesi için) Bu fırsat kaçmaz =]

Cut_Lee_Amm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce buradaki konuyu açmıştım. İlgili arkadaşlar görmüşlerdir, birkaç kişiden demo isteği geldi, bende talep az olduğundan dolayı ücreti düşürme kararı aldım.

Satışım hakkında detaylı bilgiyi üstteki konudan okuyabilirsiniz.

Yeni ücretlendirme şu şekilde:
Yalnızca tasarım: 50 YTL
Full Paket: 100 YTL

Yalnızca tasarım nedir? => Sitenin Psd + Fontlar'ının bulunduğu paket.
Full Paket Nedir? => Psd + Flash dosyalar + fontlar + javascript , ajax ve php ile desteklenmiş sitenin kodlanmış hali (demoda görüldüğü gibi) Site yalnızca gerekli değişiklikleri ve ayarlamaları yapmak kalıyor.

Ayrıca sitenin girişinde gördüğünüz intro'yuda psd + fla olarak alışverişte bulunan herkese hediye edeceğim. Kurulumda da elimden geldiğince yardımcı olurum.

Önizlemeye burdan, demoya ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ödemeler banka haale veya ptt havale ile olabilir. Bursa'da ikamet eden arkadaşlara cd halinde veya flash disc vs. elden teslim edebilirim.

Özel mesaj yoluyla veya mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Telefon için lütfen mesaj bırakın ..

Sorusu olan arkadaşlar konu altına belirtirse sevinirim...

Kubilay GÜLER

Cut_Lee_Amm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öm gönderdim san redkit, bütün bölümleri açıklayayım istersen;

Mezun bölümü için özel olarak yazdırmış olduğum bir script kullanıyordum bu nedenle mezun bölümü ile ilgili script'i vermeyeceğim.

Galeri bölümünde ise forumuma entegre ettiğim bir galeri kullanıyordum, herhangi bir galeri script'i kurulabilir, sonuçta sadece link verilecek oraya.

Oyun ve müzik bölümleri için kendi tasarladığım html tasarımlar vardı onları kullanıyordum, script vs. kurmadım. Oraları demoya eklemedim, zaten bütün linklerin vs. değişmesi gerekiyor :) Dilenirse oralara da script'ler kurulabilir.

Tavsiye et, Z. Defteri, İletişim Ve Sözlük için elimde scriptler mevcut, kendi kullandığım script'leri satın alırsanız eğer paylaşabilirim. İletişim bölümü admin panellidir, gönderilen mesjlar admin paneline mesaj kutusuna gelmektedir. Formmail değil yani, z. defterini netten bulmuştum ücretsiz dağıtılan ancak kaliteli bir script. Tavsiye et bölümü için ise ise 5 farklı kişiye tavsiye edebileceğiniz sorunsuz çalışan bir script kullanıyordum. Yine sözlük için ise bilmemkaç bin kelime kapasiteli bir sözlük dağıtılmıştı nette, onu kurmuştum.

Başka takıldığın yerler varsa sorarsan sevinirim ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5