İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru 301 Yönlendirmesi

SineVadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli arkadaşlar, ben domainimi başka bir domaine 301 ile yönlendirdim. Fakat aklımda kalan bir soru var. Eski domainimde bir kaç siteden backlink almıştım. O sitedeki linklerde örneğin "www.a.com" olarak backlink almıştım. O linkleri, 301 ile yönlendirdiğim adres ile, yani "www.b.com" ile değiştirmelimiyim?

cabadakos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değiştirme imkanın varsa bence değiştirirsen daha iyi olur

SineVadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet hocam değiştirme imkanım var. Verdiğiniz cevap için teşekkür ediyorum.
Sağolun...

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Eski domainden yeni domaine 301 yaparken az dahi olsa bir miktar PR kaybi olur. Bu yuzden backlinklerden gelen PR degerlerini 301 etkisiyle azaltmak yerine backlinkleri yeni domaine isaret edecek sekilde degistirmek daha dogru olur.

SineVadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski domainden yeni domaine 301 yaparken az dahi olsa bir miktar PR kaybi olur. Bu yuzden backlinklerden gelen PR degerlerini 301 etkisiyle azaltmak yerine backlinkleri yeni domaine isaret edecek sekilde degistirmek daha dogru olur.

Verdiğiniz cevap için teşekkürler.

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Hemen değiştirmen tavsiye etmem 301 çektin yeni site bir otursun 1 ay sonra çevirebilirsen daha verim alırsın aksi halde hemen spam yersin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5