İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

30$ lık E-Goldunuz Satın Alınır!

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 $ lık e-gold satın alacağım. Ödemeyi banka havalesi (İş bankası), ya da eft ile yapabilirim. Mail atanların dolar hesabı olması, menfaat icabıdır.

(2,5$ kesinti uygulanacaktır. [Yani size 27.5$ ödeyeceğim ve siz benim e-gold hesabıma 30$ yatıracaksınız.] )

Pazarlık yapılabilir.

Teklifler için mail adresim: [email protected]

globbiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ah benimde çok ihtiyacım var e-gold a.Keşke tüm firamlar e-gold a ödeme yapsa ahh ah..ne güzel e-gold kartımla akbank atm den hemen çekiyorum.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
e-gold kart konusunda bilgi verir misin nedir neye yarar nasıl durumlarda kullanabiliriz...

P

Parae

Misafir
Mener ,
Moneybookers istersen yapabiliriz ama e-gold daha birkaç gün önce cypher'a sattım ...

Oguz ,

E-gold genelde Oku kazan ve tıkla kazan sitelerinin kullandıgı bir ödeme türüdür ...

Daha geniş bilgi için ;
www.paraevi.com/e-gold.html

globbiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OguzKaganAslan' Alıntı:
e-gold kart konusunda bilgi verir misin nedir neye yarar nasıl durumlarda kullanabiliriz...

OğuzKağan kusura bakma biraz geç oldu meşguldum bu aralar:
Olayı adım adım kendi yaptığım işlemlerle anlatım eminim birçok kişinin işine yarar:

E-gold dan bir hesap açtım.Sonra çeşitli yollardan e-gold ve paypal hesaplarımda paralar kazandım.Paypal'dan parayı çekmek cok uzun gibi gelmişti bende paypal dan e-gold'a parayı belli bir komisyon alarak çeviren yerler buldum.Bundan sonra e-gold'da epeyce param olmuştu.Biraz araştırma yaptım ve cashcards adında bir şirket buldum.Araştırdığımda şireket oldukça güvenilirdi.Söylediklerine göre e-gold daki paranızı onların göndereceği bir ATM kart ile hangi ülkede olursanız olun ATM lerden anında çekebilicektiniz.Bende hemen üye oldum(sanırım üyelik o zaman 50 dolardı).Olduktan 1-2 hafta sonra ATM kartım evime geldi.Hemen ilk denemeyi yaptım.E-gold hesabımdan cashcards'daki hesabıma anında para yolladım.Cashcards'daki paramı da yine anında ATM kartıma aktardım.Hesabıma bakınca ATM kartımda param gozukuyordu.Hemen evden dışarı çıktım ve bana en yakın olan Akbank ATM şubesine gittim.Kartı taktım şifremi girdim nakit çekme işlemine geldim ve bingo :D Hesabıma yatırdığım dolarin TL karşılığını 3 dolar kesinti ile almıştım.Bundan sora birçok sayıda bu işlemi tekrarladım ve hiçbir sorun yaşamadım.İşte olay aynen böyle.Çekle fln uğraşmıyorsunuz ancak işte tek problem çoğu firma e-gold'a ödeme yapmıyor.Ancak işte yasakpara şirketleri,e-mail den para kazandırma gibi siteler e-gold a ödeme yapıyor.Ama dediğim gibi paypal'dan e-gold a paranızı çeviren birçok yer var.Yani napıp edip kazandığınızı ya paypal'a yada e-gold'a çevirirseniz benim kullandığım yöntemi kullanırsınız.Umarım faydalı olmuşumdur herkese bol kazançlar...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamadım

benim anlamadığım bu egold e-gold.com a girip hesap açılınca açılmıyor mu niye birbirinizden alıyorsunuz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5