İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

30GB Alan + 300GB Trafik

keylog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hosting ve reseller paketlerinden bıktığım için kendime ramhost'tan bir vps aldım. Ancak aldığım paket bana çok büyük geldi... Aldığım paket Almanya'dan DE-3 paketi. Bu paketin yıllık ücreti bana direct admin panel ile beraber pahalanan dolarla birlikte 400TL'yi buluyor. Ben bu paketin 30 gb alan ve 300 gb trafigini paylaşmak isteyen arkadaşla 400TL'nin tam yarısı olan 200TL'ye paylaşmak istiyorum. Paylaşacak arkadaşa direct admin üzerinden açılmış reseller hizmeti sunmuş gibi olacağım. Server'da sadece ikimiz olacağımız için istediğimiz uygulamaları kurup, istediğimiz gibi şekil verebiliriz. Şu an serverımda sadece kendi projelerim ve tasarımını yaptığım siteler bulunuyor. Yasadışı içerik barındırmak isteyen arkadaşlar hiç yaklaşmasınlar... :)

İnşallah iki taraf içinde karlı bir anlaşma sağlarız...

keylog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilgilenen olursa daha küçük parçalarlada paylaşabiliriz, yeterki iletişime geçin...

keylog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gençler ortadan 2ye bölüp 2kişiye de verebilirim, paket büyük geldiyse... Başka resellerlar ile karıştırmayın, serverda sadece sizin siteleriniz ve benim 3-5 sitem olacak, bu da makinayı çok stabil yapıyor...

fulltimeonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
allah asıkana 300gb trafik resellerin neyi buyuk simdi sade benem normal sitem 70gb trafik yiyor tek basına

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi