İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

323. Dönem Askerlik

lonelly07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende gidiyorum

kardes ben antalyadan halil aslan. kısmetse bende gideceğim. sınav sonucunu bekliyorum.

acaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--------------------------------------------------------------------------------

Selam arkadaşlar.
323. dönem yedeksubayım. Aşağıdaki yere çıktı acemi birliğim.

Kuvveti Kara Kuvvetleri
Sınıfı Personel
Statüsü Yedeksubay
Branş ASAL
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ULŞ.,PER.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI İZMİR GAZİEMİR

Arkadaşlar acemi birliği 3 ay mı burada?
yoksa 18 gün sonra mı dağıtacaklar bizi?

acaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar.

Kuvveti Kara Kuvvetleri
Sınıfı Personel
Statüsü Yedeksubay
Branş ASAL
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ULŞ.,PER.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI İZMİR GAZİEMİR

harputlum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Selam arkadaşlar.

Kuvveti Kara Kuvvetleri
Sınıfı Personel
Statüsü Yedeksubay
Branş ASAL
Kabul Toplanma Merkezi

Öncelikle hayırlı olsun. Şimdi askerlik görevini yapan ve askere gidecek olan tüm kardeşlerimize şimdiden hayırlı teskereler.

Senin soruna cevap olarak şu yanıtı verebilirm. Asteğmen olarak görev yapacak adaylar 3 ay acemi birlik, 9 ay usta birliğinde görev yapacaklar.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bildiğim mesleki kullancaklarınıa sadece 1 aylık yaptııyolar.Yok komando astek ise onlar 3 ay yapıyor diye biliyorum.hatta asteğmenlik 8 ay olduğundan eğer acemilik 3 ay ise son 1 ay teğmen oluyorsun.acemilik 1 ay ise son 3 ay teğmen olarak askerliğini tamamlıyorsun diyolardı.

Bende bundan tahmin yürüterek personel şubede görev alcak bi birlikte yada bi askerlik şubesinde ustabirliğini yapcağını düşünürsek bence 3 ay acemilik fazla.1 ay askeri eğitim verilir sonra dağıtımı olur hatta 18 günmüş demişin sanırım.3 ay değildir bence.

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
eğer 15'nci P.Eğt.Tug.k.lığına çıkan varsa ben karşılarım Tugay ilgi İşlemde Bekliyorum sizleri :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi