İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

338 YTL lik hazır, kurulu, çalışan adwords hesabı satılıktır...

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamını yaptığım siteyi kapattığım ve finallerimin yaklaşması nedeniyle uzun bi süre site işlerinden uzak kalacağım için hesabı satıyorum.. içeride tam olarak 338.56 YTL bakiye var...

istediğim ücret 35 $ dır.. ödemeyi paypal üzerinden yapabilirsiniz.. ilginenler özel mesaj yoluyla msn adresimi de alabilirler... kolay gelsin herkese...

not : ilgilenmeyen arkadaşlar konuyu kirletmezse memnun olurum...

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hesabı msn vasıtasıyla bi arkadaşa sattım.. gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim.. yine aynı bakiyeye sahip (338.56 YTL) ikinci bi hesabım daha var onuda satıyorum... yalnız ilgi yoğun olduğundan ihtiyacı olan herkese aynı şansı tanımak adına açık arttırma usuluyle satıcam bu sefer... açılış fiyatı yine 35 $ dır... 24 saat süre içerisinde en yüksek teklifi veren hesabı alır.. eğer kimse teklif vermezse yine 35 $ a satarım... ödemeler paypal üzerinden olacaktır... gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkürler... herkese kolay gelsin...

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklifiniz için teşekkürler... işbankasına havale kabul edebilirim.. şu an için en yüksek teklif sizin teklifiniz..

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar açık arttırma kapanmıştır.. hesabı 100 YTL ile en yüksek teklifi veren ZIPPKIN nickli arkadaşa devrettim.. ilgi gösteren herkese teşekkür ederim...

bol kazançlar herkese..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nacrese teşekkür, zapa zağlam bi hesap devraldım. bu arada biraz gizli kapaklı gerçekleşmesinin sebebi nacres in hemen al fiyatını koymayı unutmuş olması, ben kendisini kandırdım niye koymuyon bak sana hemen al fiyatı falan dedim, adamın kanına girdim :D onun suçu yok yani
bu arada Mehmet'cim elimde çok temiz bi gov.tr var, bi ara görüşelim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5