İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

350 arama motoruna kayıt!

123ert

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
http://submit.frvr.net/

adrese girip sitenizin adresini yazıyorsunuz.
mailinizi doğru girin onay çin birçok arama motoru oto. mail atıyor.
girip onay veriyorsunuz

kolay gelsin

Gazikentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav merak ettigim bişey var ne kadar cok arama motoru varmış böyle gecenlerde bi hosting firmasi 75$'a 1500arama motoruna kayıt diyordu cözemedim gitti varmiki okadar arama motoru

123ert

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
vardır heralde önüne gelen pr yaparım reklam alırım, parayla link alırım vb. nedenllerden dolayı yapıyor.. çöplük oldu .. ama her işte oldugu gibi dökülecek ve en iyiler ayakta kalacak. bu arada verdiğim adrese link eklerken TAB be SPACE tuşlarını kullanın bende sonradan farkettim..

Gazikentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vardır heralde önüne gelen pr yaparım reklam alırım, parayla link alırım vb. nedenllerden dolayı yapıyor.. çöplük oldu .. ama her işte oldugu gibi dökülecek ve en iyiler ayakta kalacak. bu arada verdiğim adrese link eklerken TAB be SPACE tuşlarını kullanın bende sonradan farkettim..

kardes okadar yorma kendini orda check all yaziyor :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
yav merak ettigim bişey var ne kadar cok arama motoru varmış böyle gecenlerde bi hosting firmasi 75$'a 1500arama motoruna kayıt diyordu cözemedim gitti varmiki okadar arama motoru

ücretli 640.000 ARAMA MAKINASINA KAYIT FORMU
:)
URL:> kaydet.com/index.php?x=kategorikliste

edit: paralı

123ert

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
en güzeli

http://www.atlasregister.com/

girin bu adrese 20 dlarınıza kıyın sitenizi kaydedin bütün örümcekler geliyor. biz bu şekilde bir çok siteyi ana sayfaya taşıdık.. adresi bir inceleyin

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://submit.frvr.net/

adrese girip sitenizin adresini yazıyorsunuz.
mailinizi doğru girin onay çin birçok arama motoru oto. mail atıyor.
girip onay veriyorsunuz

kolay gelsin

ben pek inanmıyorum işe yaracağına, yarardan çok zarar gibime geliyor, maile hergün 10 larca saçma sapan mailler geliyor, bence bu şekilde mailler kayıt altına alınıyor, hedef kitle webmaster lar ise, adamlar sonuca çok iyi ulaşıyolar

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tüm arama motorlarının submit sayfası var zaten. bunlarda surl ile hepsine atıyor işte. pek yararlı değil

cenkaraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanmadığım bir adresi verdim...denedim pek sanmıyorum bişey farketceğini ama...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5