İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

355 $ Paypal Bozdurulacaktır

Hycanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Krediş kartı ödememden dolayı dolar kurunu 1 $ a çekiyorum

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
sinirlenmenize gerek yok.
17 mesajlı bir üyeye karşı bir uyarıda bulunmak sanırım paypal ve forum kullanıcısı olarak benim hakkım.
siz de kendinizden eminseniz gayet anlayışlı olabilirsiniz.

Hycanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olayı tamamen farklı bir yere çekmeye çalışıyorsunuz. Yazdığınız mesajlara kısaca bir göz attım sürekli insanlarla dalga geçme çabası sürekli insanları ezmeye çalışan bir hava ile atılmış mesajlar. Benim belirttiğim bu forumda isteyen herkes o tarz,amacı olmayan mesajlarla (en azından müspet bir amacı) mesaj sayısını 1000 lerle ifade edilecek bir hale getirebileceği. Bu forumda sadece 1353 mesajı olan insanlar mı ticaret yapacak. Ha neyse ki mesajlarını ciddiye alan yok çünkü bir sürü özel mesaj alıyorum. Bunu da belirteyim istedim. İnsanları uyarmaya gelince bu forumda bir çok yerde paypal dolandırıcılıklarına karşı uyarı mesajı mevcut ayrıca ben Ticaret için Ağır Abi Arayan Kişilerle ticaret yapmıyorum. Uyarını yaptın insanlar dinleyeceklerdir amacına ulaştığına göre Lütfen artık bu Başlık altına post atma

İyi günler

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
efendim daha 1 aylık bir üye olarak forumda güven vermediğinizi kast etmiştim.
bu size özel değil.1 ay önce üye olan tüm üyeler için geçerli.
bu kadar sinirlenmenize yersiz.siz kendinizden eminseniz zaten zamanla bunu kanıtlarsınız.

bu forumda 500-1000 bozdurup güven kazanan sonra 1000 dolar çarpıp giden üyeler de gördü.

alıcı ve satıcıya hak vermeniz ve daha sakin olmanızı diliyorum.

Hycanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu forumda 500-1000 bozdurup güven kazanan sonra 1000 dolar çarpıp giden üyeler de gördü.

Demek ki içten gelen bir şey 15-20 mesaj veya 2000-3000 mesaj olmasının önemi yokmuş.

Uyarınızı yaptığınıza göre artık buraya mesaj atmanıza gerek kalmamıştır. teşekkür ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi