İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

35$'a 10 YILLIK Domain Kayıt!

F

F1R4T

Misafir
35$'a 10 YILLIK Domain Kayıt YapMAMAktayız.

Çomak sokmayı seven arkadaşlarımız yüzünden erteliyorum kayıt işlemlerini. Aşağıdaki post'ta ayrıntılı okuyabilirsiniz.

F

F1R4T

Misafir
hayır değil, eğer karşılıklı güven söz konusu olursa, ücreti kayıttan sonrada gönderebilirsiniz. Domain hosting gibi aç kapa olmadığı için biraz çekimser davranıyorum o konuda. ama genede yardımcı olmaya çalışırım

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sahte kredi kartıyla filan mı??
veya hangi şirket üzerinden yapıyorsunuz bilgi alabilirmiyim

F

F1R4T

Misafir
Hayır kesinlikle öyle birşey söz konusu değil. Reseller gibi düşünebilirsiniz.

msnden irtibata geçerseniz sevinirim ayrıntılı sorular için. kuru kalabalık olmasın başlık altında

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kuru kalabalık yaptığımı zannetmiyorum

sonuçta bu fiyata domain satıyorsanız elbet herkez nereden kayı ettiğinizi öğrenmek ister

ayrıca dünya devi yahoo bile domaini promosyon olsun diye ancak 4.98$ a düşürürken siz nasıl oluyorda 3.5$ a domain satıyorsunuz

yoksa yahoodan daha mı büyüksünüz

F

F1R4T

Misafir
neredeyse kazanmıyoruz. açık ve net cevap. (kazancımız 1$ ın altında). şimdilik tabi

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım alan olacakmı :) vay be dünyanın en ucuz domaini ha.. Değil 10 yıllık 35$ 100 yıllık 35$ olsa şahsen ben almam , ama alan varsa mani olmayalım..

F

F1R4T

Misafir
iyisimi ben satış sitesini bitireyim. türkçe panel girişini falan hazırlayayım öyle açayım konuyu tekrar çomak sokmaya kalkan çok olacak belliki.

--- YAKINDA ---

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru düzgün bi iş olduğu sürece merak etmeyin kimse çomak sokmaz

sadece konuda bişeyler dönüyo kimse babasının hayrına bu fiyattan domain satmaz. dediğniz gibi nerden aldığnızı söyleyin hepimiz inanalım

F

F1R4T

Misafir
mydomain.com 'dan 3'e alıp 3,5 'a satıyorum. $0,5 para etmediği için 10 yıllık yazdım. satış başına 5$. isteyen olursa gene satarız dileyenler daha sonrada alabilir.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
mydomain icann onaylı değil .2. si dotsterin reseller ı bu da şunu gösteriyor dotsterin belirlediği minimum fiyatın altında satış yapamaz.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dotsterin türk ticaretdemi burayla çalışıyordu hiç sağlama benzemiyor.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FIRAT unutma ki ...

Hic bir turk ticaret yapacagi zaman 1 $ in altinda kar edecegi isi yapmaz ...

bahsettigin mydomain.com 'da domain 3 $ degil...

F

F1R4T

Misafir
yahu alacaksanız gelin buyrun neyi idda ediyorsunuz ki hala. ayrıca türkçe panel falan hazırlıyorum kendi alan adım altından yapacam. Biraz bekleyin bari konuşacağınıza. aboo söylemez olaydık.

Ayrıca Her Türk'ün kafası aynı değil. Kayserili diye boşuna demezler hani.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ister kayseri ister bilmem neresi. Burasi turkiye bizde turkuz. Turk topraklarinda yasiyoruz. ve Bilirsin ki turklerin en sevdigi sey kolay yoldan para kazanmak. O yuzden aliskiniz biz ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5