İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3ds max bilen grafiker aranıyor

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yurt dışında okuyan bir arkadaşım için 3 - 4 dk lık bir animasyon film yaptıracağız. Bitirme projesi olucağı profesyonel hazırlanması gerekiyor.

Konuyu arkadaşın yazdığı gibi kopyaladım aşşağıya

konu kuresel isinma, 3-4 dk lik bi animasyon film, kuresel isinmanin etkilerini iceren, buzlarin erimesi kuraklik,su kesintileri gibi etkilerini profesyonelce yapilmasi gerekiyo, bitirme projem

Bu işi yapabilecek 3d max bilen arkadaşlar pm ile fiyat verebilirler veya msnden daha detaylı konuşabiliriz.

Farklı düşünceleri olan arkadaşlardanda fikir alabilirim.

mert13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3DSMAX PRODESIGN OFFICE

Selam arkadaşım,

16,3 $ / sn + KDV olarak çalışabiliriz. 4 dakikası 4.616,16$ yapar. Parayı peşin alırım faturanı gönderirim. Verdiğim ftp den videoyu indirirsin. Demoyu sunduğumda beğenmezsen paranın %30 u bloke olur. KDV hesaplanmaz. 1.384.848 $ bende kalır. Dolar kuru Merkez Bankasından anlık alınır. Haber bekliyorum. Elimde 137 adet proje var, ortalama 4,24 dk. dan hesaplarsan 6375kare çalışma yapar.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
teşekkürler mert13 ama zamanımız kısıtlı olduğu için farklı bir şekilde hallettik. Konu altına yazmayı unutmuşum. Kusura bakmayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi