İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3gb alan 100 gb bw senelik 89 ytl

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önceki msj dada hiç kapanmadığını yazıyordunuz, şimdi ne olduda 3 saat kesinti oluyor trafolardan dolayı diyorsunuz. Benim sizi kötülemek için herhangi bir çabam yok, sadece başıma gelenleri yazıyorum. tam 3-4-5 saatmidir süresini tutmadım ama o dediğinizden fazla kesinti olduğuna eminim...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek kapandıgı günü söyledim o da nixconda ki trafo arızasından dolayı idi nixconla calısan herkes bunu bilir kötülemek icin cabanız yokmu ? güldürmeyin beni... basınıza gelenleri söyliyim 4 gün önce os reinstall icin nixcona basvuru yaptık yedeklerimizi alıp basvuru yaptıktan 2 gün sonra serverı dısarıya kapattılar ve bir takım sorunlar oldu siteleriniz 2 gün kapalı kaldı diger kesintide bahsettigim trafolar yüzünden meydana gelen nixconla calısan herkesin basına gelmis kesintidir baskada kesinti olmadı lütfen elinizi vicdanınıza koyup yorum yapın..

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam birşey demiyorum artık, tüm aksilikler benim 1 aylık üyeliğimde gelmiş demekki. Hayırlı işler kolay gelsin.

gurcan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
cem beyle yaklaşık 6 7 aydır çalışıyorum ve sadece nixconun probleminden dolayı (bikaç gün içindeki ..) site kapalı kaldı bunun dışında sorunum yoktu. üstelik bu kadar iyi hizmet te başka yerde olmaz sanırım..
ki sitem yaklaşık 75 gb band harcıyo..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5