İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3k Blog sitesine editör aranıyor..

acerenes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar , günlük hiti 2,5k - 3k arasında değişen güncel blog sitesine editör ya da yardımcı arkadaş aranıyor.Sitenin aylık geliri iyi.Yaptığı yardım oranında , sağladığı içeriklerin kalitesine göre aylık ödemesi yapılacaktır.Yazılar %100 özgün değil.O yüzden günlük 2-3 saat vakitlerini ayırabilecek arkadaşlar varsa konu altından belirtebilirler.Site adresini pm ile veriyim.Teşekkürler...

karub455

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladığım kadarıyla blogunuza özgün yazı yazdırarak yükselmek istiosunuz.

r.enesunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben günde 4 saatten fazla bilgiseyardayım site adresini pm atabilirmisiniz

edursun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
detaylı bilgi alabilirmiyim ücret ve çalışma şekliyle ilgili

Brosfer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm alabilir miyim. Günümün 10 saatini pc başında geçiriyorum pm alabilir miyim. Müşteri temsilciliği v.s deneyimleri oldu bundan önce

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
3-5 benim de kazandığım sitelerim var,ücret konusunda sıkıntı yaratmam,reklam gelirlerinizi katlayabilmeniz için yardımcı olabilirim.Seo konusunda da çok iyi teknik bilgiye sahibim.Sitelerimi anahtar kelimeler de yukarılara taşımayı başardım,pm ile kanıtları atabilirim.Editorlük konusunda da deneyimliyim.Konu güncelse pm alabilirim.

TVerdi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hala Arıyorsanız Site Adresini Ve İçeriğini Pm Atabilirmisiniz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5