İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3xpr7 link alana 1pr6+1pr5 link hediye

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dönem dönem yaptığım gibi yine bir promosyon yapmak istedim
Farklı Ip olan 3 pr7 sitemden link alana 1pr6+1pr5 link hediye ediyorum
Normalde almak isterseniz 265 ytl yapıyor , bugünden itibaren 3 gün içinde alanlara 200 Ytl'den veriyorum.

Ödemeler Banka havale/eft , paypal

bilgiler için pm isteyiniz.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlar aylıkmı peki? Bilmiyorum o yüzden sordum. Pm alabilir miyim?

mysohbeci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dekan isimli üye konuyu aydınlattı ve linki pr 7 bir siteye ekledi kendisine teşekkür ediyorum.

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bu hatayi ben yapsam anlarimda siz webmaster olarak bu islerden en iyi anlamasi gereken kisilersiniz, domaini neden 3-5 farkli yerde sorgulayip, backlinklerine felan bakmiyorsunuz?
bu arada seologs da fake pr sorgusunda pr yi teyit edemiyoruz diyor www.bogazici-egitim.com bu site icin
Bu arkadaşın sattığı linklerden birinden aldım. 75 ytl ödedim. Malesef bir iki sitede kontrol ettim pr si sahte çıktı. Bana sattığı link e-oriel.org (pr7). Ayrıca başka başlıklarda teklif ettiği linklerden www.bogazici-egitim.com da pr 5 ama bu da valid bir pr 5 değil. Bir açıklama bekliyorum. Umarım karşımızda bir sahtekar yoktur. Pr leri burlardan görebilirsiniz:
http://www.checkpagerank.net/index.php?name=http://www.bogazici-egitim.com&links=1
http://www.checkpagerank.net/index.php?name=http://www.e-oriel.org&links=1

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bu hatayi ben yapsam anlarimda siz webmaster olarak bu islerden en iyi anlamasi gereken kisilersiniz, domaini neden 3-5 farkli yerde sorgulayip, backlinklerine felan bakmiyorsunuz?
bu arada seologs da fake pr sorgusunda pr yi teyit edemiyoruz diyor www.bogazici-egitim.com bu site icin
bilip bilmeden konuşmayın , bu piyasadaki en eskilerdenim en ufak sahte işim olmamıştır..

bilirmisin bilmem google'a göre link satmak doğru iş değil , yurdum insanının da kuyu kazma ve kendi ulaşamadığına ulaşanı indirmeye çalışma gibi bir huyu vardır.. sürekli yolladığım pmleri screen alıp google ücretli bağlantı reportdan beni şikayet eden ve bunu övünerek anlatan tonla zibidi var.. bu sattığım sitelerde link sattığımdan BAN yediğinden pr teyit edilememiş, ki sen buna ben satışı çoktan yapıp da ban yedikten sonra bakıyorsun.. sattım gitti mi diyorum sennce? bende tonla yüksek pr site var, banlanan sitedeki linkleri aynen başkalarına aktarıyorum sürelerini sıfırlayıp tekrar başlatıyorum.. aksini iddia edebilecek "müşterim" var ise buyursun... "DEKAN" rumuzunu iyi kazı aklına "webmaster" kardeşim

myrizee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DEKAN Abimizin Yamuğu Görülmemiştir. Bilip Bilmeden Yorum Yapmayın İlkönce Bir Araştırın.

Tiberian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dekan r10'da da aynı isimli üyedir ve ben bugüne kadar adını kötü bir olayda görmedim..

Ayrıca dekan siteleri pm olarak atarsan sevinirim..

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler arkadaşlar,

tiberian şu an aktif böyle bir kampanyam yok , zaten nadiren yapıyorum 3 gün sonra bitiriyorum.

Tiberian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eyvallah hocam sitelerinizi de merak etmistim ama artık kısmet bir dahaki sefere..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5