İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4.000 YTL Para Banlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

MasterTR

Misafir
bundan sonra sana cevap yazmiyorum ki$isel tarti$man veya sorunun varsa ozel mesaj atarsin forumu copluge cevirmeye hakkin yok. atilmi$sin gecmi$ olsun hile yapmasan atilmazdin demek ki hile yaptin bana soruda sorma karalamada yapma. ne cevap alacaksin ne ba$ka bir$ey ben gerekenleri yapiyorum zaten adsense konusunda banlanacaksin demi$tim 2 gunde banlandin sitelerinde banlanacak diyorum bakalim ne zaman banlanir.

hadi sana kolay gelsin bana buraya cevap yazmak zorunda kalacagim $eyler yazma. akilli uslu gezin

hala mp3 diyor ya :) benim 1 sitemi bile bilmiyorsun burada kimle konu$tugunuda bilmiyorsun gelmi$ buldugun site isimleriyle saldiriyosun. bana mp3cu diyorsun ama ben degilmiyim 2 gun once senin mp3 sitenndeki adsense hilesini bulan? bu ne pehriz bu ne salata tur$usu. ne diyceksin hakime? MasterTR mp3 sitemdeki google adsense hilesini buldu ve 4000 ytl para almami engelledimi diyeceksin? neyse yazmiyorum daha cocuksun

S

Superadres

Misafir
bundan sonra sana cevap yazmiyorum ki$isel tarti$man veya sorunun varsa ozel mesaj atarsin forumu copluge cevirmeye hakkin yok. atilmi$sin gecmi$ olsun hile yapmasan atilmazdin demek ki hile yaptin bana soruda sorma karalamada yapma. ne cevap alacaksin ne ba$ka bir$ey ben gerekenleri yapiyorum zaten adsense konusunda banlanacaksin demi$tim 2 gunde banlandin sitelerinde banlanacak diyorum bakalim ne zaman banlanir.

hadi sana kolay gelsin bana buraya cevap yazmak zorunda kalacagim $eyler yazma. akilli uslu gezin

dediğin gibi olsun zeynel.. ben herşeyi zamana bırakıyorum... sen benim muatabaım bile olamazsın... kaldıki benim kapatılacak sitem yok... ben sen gibi korsancı, sanatçıların emeğini gaspeden biri değilimki sitem kapansın. kendi halinde bir sohbet sitem var. ama arkadaşımın sitesi senin yüzünden kapanırsa gerçekten bütün sitelerini ve açacağın siteleri aralıksız olarak şikayet ederim. gerekirse muyap yetkilileriyle birebir görüşürüm.. işi iddaya bindirme. uslu dur. kimseye saldırma. kimseyi kıskanma. fesatlık kıskançlık çekememezlik yapma.. ok mi canım. hadi öptüm

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu iyice çöplüğe dönmüş yöneticilerden gereğini yapmalarını rica ediyorum.
Mastertr haklı onla arada bişey varsa özel mesaj atarsın özel mesajla konuşursun.

S

Superadres

Misafir
98 in iyi neti.. bilir ne yapacağını.. zeynele takla olsun diye boş yorumlar yapmamanızı rica ediyorum..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
superadres adlı kullanıcıya ben ref. oldum ama msnde kendinden söz almıştım bu konuyu açmayacağı için. mesajı ilk gördüğümde uyarı attım yönetime. banlanması talebimdir diye.

şu andada hepinzden özür dileyerek kullanıcının forumdan banlanmasını talep ediyorum.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynele takla olsun diye boş yorumlar yapmamanızı rica ediyorum..
Zeynele takla olsun diye yapmıyorum.
Sadece senni boş mesajlarının önüne geçmeye çalşıyorum.
Banlanmışsın artık daha neyin meselesini yapıyorsun ki , geçmiş olsun tamam ama daha fazla abartma olayı..

S

Superadres

Misafir
dsgnr kardeşim öncelikle senden özür diliyorum..
eğer konu dışı kişileri rahatsız ettiysem onlardan da sonsuz özür diliyorum...

olayın buralara geleceğini tahmin etmedim...
eğer banı hakkettiysem hiç gocunmam.. kimseyle uğraşmayacağım.. Allah herkezin gönlüne göre versin diyorum ve çıkıyorum işi içinden.

hepinize kolay gelsin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konunun geneliyle ilgili iki atasozu var,

1. "Dinime kufreden musluman olsa"
2. "Yavuz hirsiz ev sahibini bastirirmis"

Tesbihte hata olmaz ve burasi birbiriniz ile olan gereksiz husumetlerinizi cocukca cozebileceginiz yer degildir. Burasi namus sertifikasyon belgesi veren bir kurum da degildir. Ne sitesi actiginiz, burada neler yaptiginiz, paranizi hangi yollarla kazandiginiz bizi zerre kadar ilgilendirmiyor. Yaptiginiz isler sonucu nereden banlandiginiz, kimi nereye sikayet ettiginiz de keza oyle.

Bu sekilde acilan postlar direk silinecek, katilimci veya kavgayi korukleyici gozukenlere de gerekli tepki, yaslari ve site sayilari ne olursa olsun gosterilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5