İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4-6 $ Arası Kazandıran Bi Sistem...

robben69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ücretsiz üye olduktan sonra sizden bir iki site hakkında yorum yapmanızı istiyor..
siteler hakkında bir iki kelime,cümle (ingilizce it's vey nice, I like this site, veya I don't like I don't interested gibi) yorum yaptıktan sonra 4 ile 6 $ arasında bir para veriyor...

-Her referanslı üye için 1.25 $ veriyor.(Bence çok çok iyi..Ref2imle üye olursanız sevinirim:))
-Ödemeler Paypal,Alertpay ile oluyor U.S. için çek te gönderebiliyorlar..
-Minimum Ödeme 75 $ yaklaşık 15-16 kez yorum yapmak yetiyor..
-Ödemeler 3-5 gün içinde Gerçekleşiyor....
-Henüz Ödeme almadım (57 $ dolar oldu ) ödeme yapıyor..(tabi kendi ref linkinizle sürekli üye yapıp kazancı arttırmadıkça:) üye olunan IP leri kaydediyor..) Ödeme resmi aşağıdaki linklerde ..

REF'Lİ üYELİK :)

REF'SİZ ÜYELİK.. :(

Ödeme resimleri...
resim 1
resim 2

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence ödeme almadığın siteleri tanıtma fayda saglamak yerine zarar edebılırsin

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen kazanmaya devam et beım nıyetım yok sana bol kazançlar

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yenisin heralde

Öncelikle tanıtımı yaptığın için emeğe saygı. Ama Bu sitenin kof olduğu aşikar. Boşa uğraşma derim bence.

kuwz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
su an dunyada bu site cilginca bi gibi ilgi gordu, gunde milyonlarca ziyaretci cekiyor ama daha odeme alan yok..

sana tavsitem hic urasma 75dolari tamamlasan bile hesabinda hile bulundu diye mail adresine mail gonderip odemeni yapmiycaklar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5