İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 adet 250$ lık (370 ytl)Google Adwords kredisi ! tanesi 50 ytl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kedishop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Elimde 4 adet 250$ lık (370 ytl)google adwords kredisi var, isteyen arkadaş varsa tanesi 50 ytl den (garanti)banka havalesi karşılığı verebilirim...

Kuponlar yüzde 100 çalışmaktadır fakat zamanım olmadığı için kuponların kullanımıyla ilgili destek veremem ...Ayrıca bildiğiniz üzere aynı pcden birden fazla hesap açınca reklamlarının gösterilmeme riski vardır...o yüzden kuponların nasıl kullanılacağını bilmeyen arkadaşlar lütfen satın almasın...

kedishop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuponları alan ve yorum yazan arkadaşlara teşekür ederim...Şu an elime bir miktar daha kupon geçti. Fiyatı düşürdüm ve paypalıda kabul ediyorum...

250$ lık adwords kuponu 30 ytl , paypal ile 30$

kedishop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

Kuponları hesabınıza eklediğiniz zaman hesaba hemen 250$ yaklaşık 370 ytl hemen eklenir ve benim işim burda biter ... aynı pcden birden fazla hesap açmanız durumunda reklamlar gösterilmeyebilir, bu konuda kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum...o yüzden kuponları kullanmasını bilmeyenlerin almamasını rica ediyorum, kupon alanlarında pc başına bir kupon kullanmalarını tavsiye ediyorum bunun içinde en iyi yer internet kafedir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5