İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 karakterli jenerik .com domainler

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir proje geliştirmediğim için satılığa çıkardığım domainlerdir. Tekliflerinizi bekliyorum:

ekji.com (arkadaşlık veya forum sitesi olabilir)
ejya.com (Güzel bir ilan sitesi olabilir)

G

geyik.net

Misafir
ya ustad bana bu domainlerdeki jenerikliği bi anlatsan. acaba diyorum benim yada bizim jenerik anlayışımız mı farklı. Örneğin "geyik.net" bence gayet jenerik bi domain ama "ekji.com" da jenerik ufacık bi durum yok. İngilizce ve turkce için konusuyorum. baska bi dilde varsa aydınlatırmısın bizi? yanlış anlama rencide etmek vs. değil sadece öğrenmek...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4-3-2-1 harfli her domain jenerik değildir. elma.com kahve.com gibi domainler jeneriktir. arkadaş demekki jenerikin anlamını bilmiyormuş fazla üstüne gitmeyin :)
ayrıca "jenerik"`i biz de yanlış kullanıyoruz ya neyse yerleşmiş bir kere (jenerik: Tanıtma yazısı) :)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İkisinin içindede j harfi mevcut bence jeneriktir Bunlar.
değil diyenler parmak kaldırsin:D

G

Geveze.at

Misafir
cok cool bir okunusu var ekji ye ye bitmez :D
bunu hangi projede kullanacaktim cok merak ettim harbiden

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geveze.at' Alıntı:
cok cool bir okunusu var ekji ye ye bitmez :D
bunu hangi projede kullanacaktim cok merak ettim harbiden
Farkındaysan Arkadasin domaınlerıne hakaret ediyorsun senın yuzunden sonra satılmazlar sen almak zorunda kalırsın şu guzelim 2 jenerik domaini Sonra uayrmadi Deme:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5