İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 Milyondan fazla gösterim 15 YTL! Tertemiz traafik!

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 MİLYONDAN FAZLA GÖSTERİM 15 YTL!!

Bizim aynı sayılarda ziyaretçisi olan başka bazı sitelerle farkımız şu ki hiçbir sitede popup reklam yayınlamıyor ve hiçbir yapay hit çoğaltma yöntemine başvurmuyoruz. Bu bizim 4 yılı aşan kesintisiz yayın ve çabamızın ürünüdür.
İstatistiklerimizden de anlayabileceğiniz gibi manzaralar.net'in ziyaretçi kitlesinin büyük kısmı arama motorlarından ve sitemizi beğenerek bize link veren sitelerden oluşmaktadır. Manzaralar, duvar kağıdı, kuşlar, çiçekler, kutsal mekanlar ... gibi onlarca ve yüzlerce kelimeyi google.com'da ararsanız sonuçlarda çıkan ilk sitenin manzaralar.net olduğunu göreceksinizdir. Diğer binlerce kelimede ise daha aşağı sıralarda çıkmaktayız.

İŞTE İSTATİSTİKLERİN DİLİNDEN
3566 çeşit anahtar kelime ile kullanıcılar manzaralar.net'e gelmektedir.
4547 URL den manzaralar.net'e ziyaretçi gönderilmektedir.
Aralık 2005 tarihi itibariyle sitemiz 4 milyon 107 bin sayfa gösterimi yapmıştır, ki buna tek olarak sayfa dışında gösterilen resim gösterimleri dahil değildir.
Manzaralar.net'in ziyaretçilerinin %44.30 miktarı arama motorlarından gelen ziyaretçilerdir.
Manzaralar.net'in ziyaretçilerinin % 49.32% si diğer sitelerden gelen ziyaretçilerdir.
Hiçbir şaibesi olmayan temiz yüksek gösterim kapasitemizden faydalanın.
Daha detaylı istatistikler için: http://extremetracking.com/open;reloads?login=gozel

İSTATİSTİK KAYNAKLARIMIZ:
İstatistiklerimizin Extreme Tracking ile detaylarıyla incelemek için: http://extremetracking.com/open;reloads?login=gozel
Yine istatistiklerimizi zirve100.com sitesinin ilk 100 sitesi arasında (Çoğunlukla 45-60 arası) bulabilirsiniz.

HAYDİ GEÇ KALMAYIN!
Başvuru için ******* adresine mail atıp domain adresinizi bildiriniz. Bu adresten MSN görüşmesi de yapabiliriz.

Önemli not: İslami kurallara aykırı sitelerin ve aşırı popup pencereleri ile ziyaretçlieri rahatsız eden sitelerin reklamını kabul edemiyoruz. Bu konuda tereddütünüz varsa ödemenizi yapmadan önce sitenizi bize bildiriniz.

Daha ayrıntılı bilgi ve diğer seçenekler için: www.manzaralar.net/reklam.htm

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
3 kere pm yolladım size bu konuyla ilgili ama hiçbirine yanıt alamadım hala..
cevap vermek zor olmasa gerek, kaldı ki arayan sizsiniz!

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pigeon kardeş ben nedense şu forumdan mesajlaşmaya alışmadım. ama dün mesajlara bakıp hepsini sildim. İsterseniz bana mail atın: ****** adresine.

Manzaralar.net'in çalşımadığına şahit olmak çok zor bir iş. Wishmaster kardeş bu yönden çok şanslı.

İlginize teşekkürler ve başarılar.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
E-Posta ve MSN vermek kurallara aykiri. Lutfen kurallari tekrar okuyunuz.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceden yazıyorduk, sorun olmuyordu. Ok artık bunu yapmayız. Teşkkürler.

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazdığım mesajların silinmesine bir anlam veremedim.rahatsız edici bir şey söylediğimi zannetmiyorum.sadece küçük bir eleştiri yaptım.kullanıcıların isteklerini de takip etmek gerekir.aksi taktirde kullanıcınız olmazlar zaten.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim. Bu forumdan yararlanıyorsak kurallara da uymamız gerekir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5