İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4. Senemde İlk Defa Türkticaretten Fatura Geldi.

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 senedir alanadlarımı ve 4 sene içinde 3 tane hosting paketi aldım türk ticaretten. ilk defa geçengün aldığım alan adlarının faturası kesilmiş ptt ile gönderilmiş. az önce gördüm bende.
:)

S

Senbul

Misafir
Senelerdir nezaman fatura istesem yolladılar; ama istemeden vermiyorlar :D bende hep o muhasebedeki bayandan istiyordum oda veriyordu faturayı postaya:D saolsun cok ilgili...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
SeVDiGiMSiN' Alıntı:
4 senedir alanadlarımı ve 4 sene içinde 3 tane hosting paketi aldım türk ticaretten. ilk defa geçengün aldığım alan adlarının faturası kesilmiş ptt ile gönderilmiş. az önce gördüm bende.
:)

way be dostum bu bir ilk :Dl literatüre bunu kayıt etmem lazım ;)

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Ben Utanıyom İstemiyom.
Sorun Halinde Arıyom Ama.
Güzel Oluyo Kunuşmak
Yasin Bey Demesi Bitiriyo Beni.
3-4 ay yayında kaldı.
ondansonra ordaki bayan aramıştı hesabınız kapatılmıştır. görüntüler içeriyo die bana haber verdiler. sonra bende baya uğraştım. sonra birisinden sponsor host aldım.
ama adam utanıyo kız çıkıyoya dediğinde insan utanıyo.
valla onlar nasıl utanmıyo bilmiyom.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5