İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 yaşında pr2 ve dmoz kayıtlı site

fat32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurtdışı planım için maddi koşullarımı ayarlamaya çalışıyorum bu yüzden de uzun yıllar boyunca saklama planı yaptığım platformu'mu ne yazık ki satıyorum

Site içeriği tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulan webmaster, imleme ve tanıtım yazısı gibi datalardan oluşmuştur ve birçok kullanıma uygundur.

Uzun vade de ve ilerleyen zamanlarda "ücretli ilan" modülü ile daha çok kitlelere ulaşmaya ve daha çok kazanç elde etme planım vardı..

Domain yaşı : 4 yıl 5. yılına girmek üzere
Domain PR : 2
DMOZ Kaydı : Var
Alexa : 17.000 - 18.000
Banlı olduğu sponsor: Yok
Hosting : İdare edebilirim

fiyat :600 TL

Bununla birlikte yine dmoz kayıtlı herhangi bir banı olmayan aklatakilan.com özelleştirilmiş temasıyla birlikte domaini de hediye olarak vereceğim.

Domain adı için PM Gönderebilirsiniz (5 harf, com ve global dropbox benzeri)ve Farklı projeler için domaini kesinlikle kullanabilirsiniz.

4lV71A.jpg

fat32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR kalmadıysa hocam neden herkes pr si yüksek sitelerden link alıyor ? kolay gelsin..

ozweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hocam dmoz kayıtlı da mesela ben alıp web tasarımla ilgili bir iş kursam bu domaine o dmozun bana yararı olmaz değil tekrar web tasarım kategorisinde almam gerek?

Serkan ALAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu site satışı, yalnız Pagerank hakkında bilgi konusunda detaya sahip olmadığınız için yazma gereği duymuşsunuz. Pagerank sistemi yakın bir zaman diliminde tamamen kaldırılarak yok edildi, Sitenizin değerlerine gelince en önemli faktörlerden şunları dikkate almalısınız.

Gelir, Trafik (ziyaretçi), Yaş, Sektör

Bu saydığım faktörler iyi olduğu sürece istediğiniz rakamı almanız mümkündür ki, piyasa değeri ne ise o olur. Ek olarak Dmoz, Google news ve Yandex news kayıtları da önem arz eder.

Bereketli ticaretler dilerim.

fat32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

fat32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım neyın kafasını yasıyorsun yahu pr kalktı kalktı resmen açıklandı google tarafından :D

Hocam pr kalktı biliyorum ama hala piyasası var .. bunu şey gibi düşünün kartalında üretimi durduruldu ama halen piyasası var sahibinden vb de.. neyse konuyu dönecek olursak...

dmoz kayıtlı alexa tr si fenası değil global bir domain özel tasarım reklamsiniz tarzı bir site 6000 üyeli herhangi bir banı yok fiyat 600 tl hosting dahil .

site adresi : dudbox.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5