İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 Yıllık E-Ticaret Şirketi Satılıktır! Sadece Ciddi müşteriler yazsın

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

4 yıldır kesintisiz çalışan profesyönel e-ticaret sitesi şirket ve bütün altyapısı ile satılığa çıkarılmıştır.

Şirketin şu anki aylık cirosu 60 bin ile 105 bin YTL arasında değişmektedir.

E-ticarete atılmak isteyen şirketler ve girişimcilerden teklif bekleniyor.

Cepten ulaşmak için: 0532 494 74 90

Siteye zarar vermemesi için site adresi buradan açıklanmıyor.

Fiyat yüzbinlerle ifade ediliyor. E-ticarete atılmak isteyen şirketler, büyük girişimciler için sıfırdan başlamamak için büyük bir fırsat olabilir.

5 Büyük bankadan (iş, garanti, yapıkredi, finansbank, akbank) sanal posu bulunmaktadır.

16 bin (9 bin kadarı arena ürünü olmak üzere) ürünü mevcuttur.

Günlük ortalama 4 bin ziyaretçinin büyük çoğunluğu google aramalarından gelmektedir.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müsait olmayan arkadaşlar zaman harcamasın diye yazıyorum: Bu site bütün şirket ve altyapısı ile satılacaktır. Rakam yüzbinlerle ifade ediliyor. Sadece e-ticarete girmek isteyen büyük şirketlerin ilgilenebileceği bir satıştır bu.

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müsait olmayan arkadaşlar zaman harcamasın diye yazıyorum: Bu site bütün şirket ve altyapısı ile satılacaktır. Rakam yüzbinlerle ifade ediliyor. Sadece e-ticarete girmek isteyen büyük şirketlerin ilgilenebileceği bir satıştır bu.

site adresini p.m. alabilirmiyim.
ve günlük ne kadar satış yapıldıığını ve detayları tabi.
tşk.
istanbulsa yüzyüze görüşüpte alabiliriz.
cevabınızı bekliyorum.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayırlı satışlar HAKSEVER.

arkadaşlar siteyi ve şirketi biliyorum.

e-ticarete sıfırdan başlayıp müşteri edinmek zordur. sanal posları almak, reklamını yapmak, sattığın ürünlerde arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak, hem çok maliyetli hemde çok zaman ister. bu sitenin oturmuş bir yapısı ve müşteri profili vardır.

anlayacağınız hazır kurulu bir sistemin başına geçip hemen internetten satış yapmak için idealdir.

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin, adresi, sanal pos oranlarınız, fiyat, site ile beraber alt yapıda var olanların listesini özel mesaj alabilirmiyım

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm atıldı

pm atıldı. ilginize teşekkürler

telefonla aramanız daha iyi ama: 0532 494 74 90

macha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilir miyim?

sitenin adını pm alabilir miyim ltfn?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5