İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 Ytl 'ye adwors Kuponu İsteyen gelsin

I

i.s.a.q

Misafir
elimde aşırı fazla kalan kullandıgım ve kullanacaklarım dışında Her Birisi 70 ytl 'lik 50 adwors Kuponu satıyorum.

Tanesi 4 ytl'dir.10 tane alana 35 ytl 'dir.

İsteyenler burdan pm ile rahatlıkla ulaşabilirler.

Saygılar.

I

i.s.a.q

Misafir
evet arkadaşlar 5 tane satıldı.45 adwors kuponu var isteyenler ulaşsın.Bekliyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki bu kupanları ben kendim bagımsızmı kullanıyorum yoksa hani sizin üzerineizdenmi öğrenebilrimiyim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bende diyorum nerden çıktı bu kadar kupon birden bire :D

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu kupon dediklerin bir aktivasyon ücreti gerekiyor mu? aktif etmek için yoksa. Direkt üyelik al hemen anında aktif mi? biraz bilgi verirmisin?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben bi kaç kere kullandım aklımda kaldığı kadar özetliyim sana ....
Örneğin 80 ytl lik bir kupon alıyorsun önce yeni bir e-posta ile bir account açıyosun bunun 6-7 ytl sini aktivasyon için kesiyor geri kalan 73ytl lik parayı kullanıyorsun. Tabi bu kuponuda 10 liraya aldığını varsayarsak o kesinti hiç bişi demek;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5