İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

40 $ a İnanılmaz Yüksek Bandwidth'li Reseller Paketler

H

Hostmekani

Misafir
40 $ a inanılmaz Kapmaya...İster File hosting olarak kullanın,İsterseniz limitsiz domain ekleme imkanı ile istediğiniz kadar domaini barındırın.

AMD64 3000
1024 MB Ram
işletim Sistemi : FreeBSD 5.2.1
Kontrol Panel : Cpanel 7 TR / WebHostManager (WHM)
100 Mbit Port
Level3 Cogent Bağlantı

10 GB Alan
1000 GB Bw
Php-Mysql Desteği
Cpanel / WHM Panel
Limitsiz Domain Ekleme İmkanı
Limitsiz Pop3 ve Subdomain Ekleme

Aylık 40 $

absürt,Mp3 Serbesttir.

İletişim Msn : [email protected]

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alla , alla ben mi yanlış görüyom , bu sıralar site yapmadan , web hostingciyim diye geçinen insan doldu piyasa ..

H

Hostmekani

Misafir
Site yapmanın hosting işi ile ne alakası var anlamadım.Merakını gidermeden edemeyeceğim.Sitemiz vardı.Şu an yeni servera geçtiğimiz için değiştirme kararı aldık.Şu an yenisi tasarlanıyor.
Ayrıca ilgilenen arkadaşlar için söylüyorum.Bu serverı iş dışında tutuyorum.2-3 kişiden daha talep olursa daha fazlasını almayacağım.ortak olmak isteyen varsa msn den görüşelim.Şu an 2 kişi ortak oldu.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sitesi olmayan host güven vermiyorda ondan arkadaşım, sana güven veriyorsa onu bilemem herkesin kendi düşüncesi...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar,

bu aralar forumdanda çoğu kişi reseller paketleri satmaya başladı...hostmekani adlı arkadaş güvenilir biridir..herhangi bir yamuğu olacağını zannetmem...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu sitede host sitesi olmayan ama elinde serverı olan bi çok güvenilir arkaşımız ve bu arkadaşlarımız host sitelerinden daha güvenilir olduğunu söleyebilirim .
Bu forumda kim oldukları zaten bilen biliyor.

E

erotikbul

Misafir
alca' Alıntı:
bu sitede host sitesi olmayan ama elinde serverı olan bi çok güvenilir arkaşımız ve bu arkadaşlarımız host sitelerinden daha güvenilir olduğunu söleyebilirim .
Bu forumda kim oldukları zaten bilen biliyor.

kim onlar acaba :D ?

R

rhifat

Misafir
bence güzel bir hizmet ama direk 10 gb dan başlamak bence iyi değil daha ucuza da olabilirdi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5