İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

40 Günde %100 Kar

nsmcc07

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
35 ila 40 günde yatırdığınız parayı 2 katına çıkarırsınız. kazançlarınız günlük eklenir. günlük de çekebilirsiniz. hyiplerin çoğu bizden kazanır bize az verir. kaybedince de scam olurlar. bu sistem hisse satan üye firmalardan kazanıyor. bizim yatırımımıza muhtaç bu firmalar paraya sıkıştıkları için bu sisteme giriyorlar. yani risk nerdeyse 0 . çünki sistem firmalardan teminat alıp sözleşme yaparak onları ekliyor. biz de hisselerini alıp günlük kazanıyoruz. diğer hyiplerin tersine risk var ama bizim için değil firmalar için . onlar da kazanamazlarsa bir daha sözleşmeye girmi,yor. sıkışan firma çok bulunuyor onlar da bu sistemi buluyor 5 defa ödeme aldım. 24 saat içinde ödeme yapıyorlar. http://www.cushioninv.com/?ref=5806 ödeme kanıtlarını ekleyemedim dosya büyük diyor.

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu firma şu an ödeme yapmıyor
Kesinlikle yatırım yapmaktan kaçının!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5