İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Editörlük Paketleri 40 Yazarla SEO Uyumlu, %100 Özgün ve İade Garantili Profesyonel Makale Satışı

makaleyazilarim

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Profesyonel SEO Uyumlu Makalelerimizle Yükselişe Geçin
İade Garantili ve Müşteri memnuniyetini Ön Planda Tutan Makale Hizmeti

Makaleleri Nasıl Yazıyoruz?

Makalelerimizde %100 özgünlük garantisi veriyoruz.
İmla hatalarını denetimden geçirerek sıfır hata ile teslim ediyoruz.
Kelime kalabalığı yapmadan doyurucu içerikle makaleleri yazıyoruz.
SEO uyum en önemli kriterimizdir. Makalelere SEO uyumlu başlık atarak kullandığımız anahtarları müşteri özel isteği olmadığı taktirde çeşitlendirerek kullanıyoruz.

Profesyonel SEO Bilgi Makalesi Fiyatlarımız

100 kelime 1.50 tl

Ödeme Seçenekleri

Ziraat Bankası
İş Bankası
Yapı Kredi
Enpara

Skype/Mail: [email protected]

Tel: 0 553 556 12 96

R10 Müşterilerimizden Yorumlar

Kesinlikle yaptığı işi bilen güvenilir biri makale konusunda ben 5 yıldır hiç bir sorun yaşamadım sizde yaşamazsınız.

10 adet 500 kelime makale satın alındı.

30 adet bilişim makalesi alınmıştır. Gayet başarılı yazılmış. teşekkürler.

Bu arkadaşla sanırım 1 yılı geçti çalışıyoruz makaleleri zamanında teslim ediyor ve anlayışlı tavsiye ederim.

Düzenle ve özenle hazırlanmış kalitelili makeleler, teşekkürler.

Makale alındı memnun kalındı.
hizmet için teşekkürler iyi çalışmalar.

20 adet 300-500 er kelimelik makale hizmeti alındı, tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Makale alındı memnun kalındı.
hizmet için teşekkürler iyi çalışmalar.

WMARACİ Müşterilerimizden Yorumlar

Çok hızlı bir teslimat ile makale alımı gerçekleşmiştir, teşekkür ederiz.

40 makale yazdırıldı özverili ve çok iyi

11 adet makale siparişi verilmiş ve teslim alınmıştır makaleler gerçekten hoşuma gitti akıcı ve açıklayıcı olmuş teşekkürler.

Ben kendisi ile sürekli çalışıyorum. Çok da memnunum. İşinin ehli ve gayet dürüst birisi. Tavsiye ederim.

7 adet makale satın alındı. Forumlardan daha önce aldıklarımın kalitesinden çok daha iyi. Devamlı çalışacağım arkadaşla.

Verdiğimiz Web Tasarımı ve Kurumsal SEO Hizmetinde Gerekli Olan Makaleleri Makaleyazilarim'dan Temin Ediyoruz. Gerçekten Kaliteli ve Müşteri Memnuniyeti Esas Alıyorlar. Makale İhtiyacı Olan Tüm WM Aracı Üyelerine Bu Arkadaşı Tavsiye Edebiliriz. Başarılarınızın Devamını Dileriz.

3 makale alındı. Makalelerin hepsi çok güzel bir anlatıma sahip. Aynı zamanda hiç bir cümle düşüklüğü, yazım yanlışı yok. Teşekkür ediyorum.

350 kelimelik makale yazdırıldı. Gerçekten okurken şaşırdım bu kadar iyi olmasını beklemiyordum :) bundan sonra kesinlikle çalışacağız :)

Teşekkürler :) Kolay Gelsin :)

10 adet yazdırıldı hızlı ve güncel

Yüklü miktarda makale alımı yapılmıştır. Gayet memnun kaldık tam istediğim şekilde zamanlandı teslim edildi.

5 makale alındı mükemmel kalite, ve kibar birisi.

Başlangıç olarak 5 makale satın aldım.Kalite mükemmel yazı yinelemesi yok.Daha da makale alabileceğim bir satıcı.Hayırlı işler dilerim.

Bir Arkadaşım vesilesi öncesinde 12 adet sonrasında da 9 adet makale aldım. Gerçekten başarılı bir ekip. Teşekkürler Makale Yazılarım

Yazılarda anlam bütünlüğü benim için çok önemliydi, 10 adet makale aldım ve hiç ilgi alanıma girmeyen konuların yer aldığı makaleleri roman tadında okudum. Gerçekten beklediğimden çok daha iyi makaleler yazmış arkadaşlar, çok başarılılar.

10 adet 800 kelimelik makale yazdırıldı. Memnun kaldım teşekkürler.

17 adet makale için anlaşıldı. Hızlı bir biçimde teslim edildi. Sorunsuz ve işini severek yapan bir arkadaşımız. Teşekkür ederim.

25 adet makale yazdırıldı. Sağolsun kısa sürede teslim etti ve makalelerde gerçekten kaliteli olmuş.

40 Adet makale satın alındı işinde dürüst bir arkadaş. Zamanlama harika gerçekten çalışmanızı tavsiye ederim.

Profesyonel hizmet, Titiz ve özverili, Tam vaktin de teslimat ve uygun fiyat garantisi ile kusursuz hizmet.

Sürekli çalıştığım ve aşina olduğum bir abimdir. Hayırlı ve bereketli kazançlar dilerim.

Isini tam anlamiyla yapan nadir makalecilerden biri. Genelde makale yazarlari hic bir zaman verdikleri surede isi tamamlamazlar. Bu arkadas dakik, dedigi saatte makaleleri iletiyor. Yazilarin kaliteleri ve seo uyumlulugu mukemmel. Surekli calisiyoruz, suana kadar 150 makaleden fazla aldim 1 kere bile sorun yasamadik. Kesinlikle tavsiye ederim. A++
Haftalık 35 makale için anlaşıldı tam vaat edilen sürede makaleler elime geçti ve gerçekten harika bir iş çıkardıklarını düşünüyorum. Teşekkürler

ben artık kaçıncıyı aldım bilmiyorum, herkese öneririm

22 Adet makale yazdırıldı hızlı ve güvenilir tavsiye ederim.

Geri bildirim yapmayı unutmuşum.15 gündür arkadaştan makale almaktayım.60 adeti geçmiştir aldığım makale sürekli arkadaşla çalışıyorum.Aldığım her makaleye hit geliyor 20 günlük bloğumda anlık 105 online gördüm bugün.Arkadaş işin ehlidir şiddetle tavsiye ederim :)
Kendisi ile 100+ fazla makale için çalıştık başarılı ve kaliteli makaleler yazıyor.

88 Adet makale siparişimiz başarıyla tamamlanmış olup, başarılı bir iş çıkarmışlar yine. Ellerine emeklerine sağlık. Kesinlikle sipariş veren arkadaşların da en ufak bir şüphesi olmasın.

Valla ben sonucunu misliyle aldım arkdaş sağlam saolsun etkisini gösterdi bize

Yanlışlıkla fazla para yollamışım ve hocam söylemese farkına bile varmayacaktım hemen iade etti.

Bu forumda iş ahlakıyla çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çok az kişilerdendir.

Allah razı olsun hocam. Size hayırlı satışlar dilerim.

SebastiHan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
85
Konunuza abone olundu ileride çok ihtiyacım olacak. Gece ilk siparişleri geçebilirim. 10 adet makale kaç günde teslim edilir.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 11:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

Hocam bir de şöyle bir sorum olacak:

Bazı forum sitelerinde ve haber sitelerinde tanıtım yazısı yayımlatacağım tanıtım formatına uygun yazılar da yazdırabiliyor musunuz ? Örnek olursa süper olur :)

makaleyazilarim

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Konunuza abone olundu ileride çok ihtiyacım olacak. Gece ilk siparişleri geçebilirim. 10 adet makale kaç günde teslim edilir.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 11:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

Hocam bir de şöyle bir sorum olacak:

Bazı forum sitelerinde ve haber sitelerinde tanıtım yazısı yayımlatacağım tanıtım formatına uygun yazılar da yazdırabiliyor musunuz ? Örnek olursa süper olur :)
. Dönüş yapıldı

iyikampanya

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
Merhaba hocam kolay gelsin
Yazılmış bir makale örneği görebilir miyim?

nozver

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Örnek yazı alabilir miyim bir de kategori fark eder mi ? Konu başlıklarını siz mi belirliyosunuz bizim seçtiğimiz konularda olabiliyor mu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5