İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4000 K XENON AMPUL VE BEYİN

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
60 milyona satılan philipslerin kaç kelvin olduğu hakkında hiç bir bilgin yok galba?

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
markası nedır,ben gecen gun aldım 400ytl sıfırı aynen 4000k

K

Kerasus

Misafir
aracın üzerinde, sisler açık olarak resim varmı, merak ettim nası duruyo

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arabadan anlamadığın açık, anlamadığın bir şey hakkında seninle tartışmamı beklemiyorsun sanırım?

hayırlı satışlar

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
arabadan anlamadığın açık, anlamadığın bir şey hakkında seninle tartışmamı beklemiyorsun sanırım?

hayırlı satışlar

:) Nickinin içinde çirkin kelimeler barındıran birinden araba dersi güzelll...
Araba hakkında bildiklerime gelince bariz biçimde senden çok olduğu kesin. Lütfen polemik yaratma ve etrafı kirletme arkadaşım Saygılar..

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki o zaman sen insanlara sattığın mal konusunda aydınlatmıyorsan ben aydınlatıyım;
Arkadaşın sattığı set ile 60 milyona alıcağınız 2 ampulun rengi aynı olucaktır. Beyaz far istiyen arkadaşlar bunu unutup o kadar para ödemesin.

Amaçım senin satışını baltalamak değil alıcı arkadaşı mağdur etmemek.

Hayırlı satışlar diliyorum size

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
peki o zaman sen insanlara sattığın mal konusunda aydınlatmıyorsan ben aydınlatıyım;
Arkadaşın sattığı set ile 60 milyona alıcağınız 2 ampulun rengi aynı olucaktır. Beyaz far istiyen arkadaşlar bunu unutup o kadar para ödemesin.

Amaçım senin satışını baltalamak değil alıcı arkadaşı mağdur etmemek.

Hayırlı satışlar diliyorum size

Hahaha kickASS valla sana gülüyorum ya UYAN UYAN NORMAL AMPUL SATMIYORUZ BURADA BUNLAR 12 Volt girişli 250.000 Volt veren Xenon gazlı ampul ve Beyinleri (Convertor)...
Neyse Kick ASS sen anlamıyosun bu işlerden git başka yerleri kirlet arkadaşım ya valla bak yazma daha fazla ama istersen Istanbuldaysan sana XENON yada ZENON kitleri tanıtabilirim. Gerçekten buluşalım bir yerde göstereyim sana bu kiti ..
Bana Özelden Msj At Buluşalım göstereyim KickASS :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5