İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4000 Media Wiki + 100 Grup Edu + 150 Z Defteri + 50 Pr'li Bloga Yorum

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4000 Wiki Siteye Makalenizi Gönderiyorum: - 100 Civarı Edu ve Gov Site Bulunuyor içerisinde - Tamamen Farklı Domain Tamamen Farklı İP Ayrıca 100 Grup Edu Wikilere Gönderim Yapıyorum. 150 Z Defteride Hediye(Z Defterlerinin içerisinde Gov.tr,Edu.tr,Bel.tr,K12.tr Gibi Siteler Mevcut) Bunların Yanında isteyene 50-100 Arası Prli Bloglara Yorum Link Gönderiyorum. Sadece 10TL

Dilerseniz 4000 Media Wiki Yerine Özel Olarak Ayırdığım Pr1 'den Pr8' e Kadar Pr8 de dahil 1300 Siteye Gönderim Yapabilirim.

4000 Adet Wiki Siteye Makalenizi Gönderiyorum.
4000 Adet Wiki Sitelerin içerisinde 100 Edu ve Gov Site Bulunmaktadır. Diğer Siteler Com, Net , Org vs.. Uzantılı Genelde Yüksek Pageranklı Sitelerdir...

Bu Hizmetten Yararlanmanız için Gerekenler.
1 - Özgün Bir Makale Hazırlamanız ve Bu Makalenizi bana Pm veya Msn Yoluyla Göndermeniz.
2 - Makalenin içerisinde Geçecek Linkleri isterseniz Kendiniz Şu Şekilde Oluşturabilirsiniz: [Siteadresi Açıklama]
istersenizde Site Adresinizi ve Açıklamanızı Bana Gönderebilirsiniz Ben Düzenlerim.

Ücret: 10TL Kısa Bir Süre

Ödeme: Misli - Akbank - Paypal
iş Sonu Ödeme Yapabilirsiniz...

En Geç 24 Saat içerisinde iş Teslimi Yapılır.

Bu Hizmet için Yaptıklarımız: Her Siteye Üyelik Açılır ve Makaleniz Gönderilir. Detaylı Rapor Alınır ve Rapor Size Gönderilir...

Msn iletişim: [email protected]

İşte Pr'li Wiki Sitelerden Bazılarının Pr Değerleri
Ekli dosyayı görüntüle 4370

Örnek Site için Konu içerisinden Pm isteyiniz...

Daha Önce Çalıştığım Arkadaşların Bu Forum ve Diğer Forumlardan Mesajları:

-CsAdasi
Çalışma yaptırıldı .. gerçekten çok ilgili bir arkadaş .. Tavsiye ederim herkese..

@Adiqe
Arkadaşı yoğun işlerimden dolayı 2 gün beklettikten sonra parasını işten önce gönderdim ve ardından makaleyi yazıp mailine gönderdim. Belirttiği süre içinde çalışmayı tamamlayıp mail adresime rapor göndermiş. ben de 1000 linki tek tek kontrol edemem ama en kazık yerlerden, edu sitelerden ve bi alttan, bi üstten, bi sağdan, bi soldan yandan yandan kontrol ettim ve hepsi girilmiş, sorunsuz bir iş

Kendisine referans olarak kefil oluyor ve başarılar diliyorum.

@Sunchild06
2 site için çalışma yapıldı ilgili ve güvenilir arkadaş emeğine sağlık

-sarkos
Rapor alındı arkadaş başarılı bir çalışma sergiledi temiz bir rapor sundu teşekkürler

-karasuvari
raporu kısa sürede teslim etti titiz bir arkadaş

@hedef raf
hedefraf olarak raf sistemleri,raf,celik raf kelimelerinde googlede ilk sayfada ilk 5 e gırmıstır.emegı gecen herkese tesekkur ederım.

@blade34
teş. ederim hızlı çalışma yapıldı guvenılır arkadas..

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hızlı çalışma yapan ve güvenilir bir arkadaştır. Backlink çalışması yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim.

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5