İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4000 sayfa indexlenmiş ama 500 den gerisi yok

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site:domain.com olarak aratınca 4000 küsür sayfa indexli gözüküyor ama aşağıdan rakamlardan 50 ye geliyorum bakıyorum 500 den sonrası yok. Aynen şöyle yazmakta

Size en alakalı sonuçları gösterebilmek için, zaten görüntülenmekte olan 426 sonuca çok fazla benzeyen bazı girişleri atladık.
İsterseniz, aramanızı atladığımız sonuçları içerecek şekilde yeniden yapabilirsiniz.

Bu neden böyle yani google sitemde 4000 değilde 426 sayfamı indexlemiş yoksa sandbox veya sayfalarımmı silinmiş. Bunu anlayamıyorum.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelime

site:domain.com olarak aratınca 4000 küsür sayfa indexli gözüküyor ama aşağıdan rakamlardan 50 ye geliyorum bakıyorum 500 den sonrası yok. Aynen şöyle yazmakta

Size en alakalı sonuçları gösterebilmek için, zaten görüntülenmekte olan 426 sonuca çok fazla benzeyen bazı girişleri atladık.
İsterseniz, aramanızı atladığımız sonuçları içerecek şekilde yeniden yapabilirsiniz.

Bu neden böyle yani google sitemde 4000 değilde 426 sayfamı indexlemiş yoksa sandbox veya sayfalarımmı silinmiş. Bunu anlayamıyorum.

google bazen farklı sitede aynı içerigi bulunca eski sitedeki içerigi geçici olarak kelime veya sayfa banı ediyor en fazla max benim tercübelerime göre 1 hafta sürebiliyor sitenizin içerigi çok sitede mevcut ise metaları biraz degişin ve ayda bir bir sitede olsa link alın faydası oluyor derim kelime banı ise açılır geri eskisi gibi görünür tabiki benim kişisel tercübemdir

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin title desription ve keywordslerine bak o 425..den sonra çıkmayan sayfalar için
aynı aşlık açıklama olduğundan onları göstermiyor sanboxa düşebilirsin..

metaları değiştir farkı göreceksin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5