İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

408 Request Time-out Hatası Alıyorum

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Merhabalar,

Wordpress dizi sitesinde bu hatayı alıyoruz neden olabilir ?

Assembler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitenizde kullandığınız bir eklenti zaman aşımı hatasına neden oluyor olabilir. Bütün eklentileri etkisizleştirdikten sonra eğer yazıyı normal şekilde ekliyorsa, eklentileri tek tek etkinleştirip, her birini etkinleştirdikten sonra deneme yaparak problem yaratan eklentiyi bulmaya çalışın.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sitenizde kullandığınız bir eklenti zaman aşımı hatasına neden oluyor olabilir. Bütün eklentileri etkisizleştirdikten sonra eğer yazıyı normal şekilde ekliyorsa, eklentileri tek tek etkinleştirip, her birini etkinleştirdikten sonra deneme yaparak problem yaratan eklentiyi bulmaya çalışın.

Bu çözüm yazıyor heryerde önemli olan siteye girip deaktif edebilmek, ftp den deaktif edebilme yöntemi varsa deniyelim.

acemipenguen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drupalde modulleri kapatamadigimda phpmyadmin uzerinden uygun bir sorgu dondurerek kapatiyordum. wordpress'te de boyle birsey yapabilirsiniz sanirim. işinize yarayabilecek bir iki siteye rastladim.

1 2

Assembler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ftp den deaktif etme yöntemi yok sanırım, hostinginde oluşan hataları log olarak saklıyorsan ordan incelemeni tavsiye ederim, direk olarak cevabına ulaşabilirsin.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Error loglarda verdiği hata ;

2010-06-06 23:11:23.304 [INFO] [78.173.14.23:21764-0#APVH_siteadresi.com] File not found [/home/trdizi/public_html/408.shtml]

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Hocam bütün eklentileri çekin bilgisayara , teker teker sile sile deneyin :)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Silme değilde eklentilerin isimlerini değiştirdim aynı, bu dns kontrolünü nereden yapıyorduk dns lerde sorn oldumu yazıyordu aklımda değil, acaba dns lerde sorun olabilir mi diyorum.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Silme değilde eklentilerin isimlerini değiştirdim aynı, bu dns kontrolünü nereden yapıyorduk dns lerde sorn oldumu yazıyordu aklımda değil, acaba dns lerde sorun olabilir mi diyorum.
Dnslerle alakası olacağını sanmıyorum .Daha bilgili arkadaşlar varsa tabi onların yorumu daha önemli.

Assembler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
en son eklenen makalelerin başlıklarındaki karakterlerinide kontrol etmekte yarar var sanırım.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Makalelerle alakası yok dostum, dns kontrol sitesi varsa etsem ayarlı olur.oda aklımda değil yabancı bir siteydi.

Assembler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dns ile veri tabanınızın arasında ne gibi sorun var ? bunu anlayamadım hatanın ingilizce açıklamasını bende okudum, herneyse umarım düzelir.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sorun olmadan önce ns değişikliği yapılmıştı belki ondan da olabilir diye düşünmüştüm.

T

trgy

Misafir
eklentiyi silersen aktifliğini iptal edersin. Çok eklenti kullanmıyorsan hepsini sil, sonra tekrar birer birer kur.

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
konuyu canlandıralım, bugün bende bir sitemde karşılaştım bu hatayla, 1-2 dakika sonra geçti ama durup dururken oluyor sanırım.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Çok fazla online gelince oluyor 50 ve üzeri gibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5