İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

40$(Paypal) 55.00'a!

A

a.ışık

Misafir
birçok bankada hesabım var fakat sadece ziraat bankası ve ING Bank ile kabul ediyorum (hesap işletim ücreti adaletsizliği yüzünden!)
ziraat bankası yada ING bank hesabınız varsa hesaba para gelirgelmez hemen gönderirim,
ziraat bankası yada ING bank hesabınız yoksa eğer eft yapabilirsiniz. (hesapta para görülünce Paypal gönderilir..)
*Yakınınızda bir Ziraat bankası Para Yatırmalı ATM'si varsa eğer, hiç masraf ödemeden de anında gönderim yapabilirsiniz.
Paypal'ın kaynağı: Sedo ödemeleri :D Ekran görüntüsü gönderilir.. :)
önemli
konuyla alakasız kişiler lütfen birşey yazmasın "fiyat pahalı, çok istiyorsun .. " gibisinden..
ürün ortada, fiyat ortada; ciddi alıcıysanız anlaşırız. aksihalde diğerleri yorum yazmasın.
bu yorumlar konuyu baltalama / satışı engelleme kural ihlallerine girer ve yönetime rapor edilecektir.

A

a.ışık

Misafir
son kalan paypal miktarı; 30$'dır. hepsi 41.90 ytl'ye yada parçalı olarak da verilebilir. (en az 10$)
garanti cepbank yada işbankası cepten ödeme ile kabul edilebilir.

123ert

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
msn pm alayım
geri kalanı da ben alyım

A

a.ışık

Misafir
1) paypal kalmamıştır,
2) olsa da -bir arkadaşın dediği gibi- 40$ = 40 liraya asla olmaz! :D
merkez bankasında bile 1$ = 1.63 TL olmuş adamın sorduğuna bak.. :p
çok değerli kardeş;
siz kendinizi çok mu akıllı yada
karşınızdakini enayi yerine koyuyorsunuz? :rolleyes:
bunu nasıl burada açık açık sorabiliyorlar anlamıyorum yaaw!! :mad:

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) paypal kalmamıştır,
2) olsa da -bir arkadaşın dediği gibi- 40$ = 40 liraya asla olmaz! :D
merkez bankasında bile 1$ = 1.63 TL olmuş adamın sorduğuna bak.. :p
çok değerli kardeş;
siz kendinizi çok mu akıllı yada
karşınızdakini enayi yerine koyuyorsunuz? :rolleyes:
bunu nasıl burada açık açık sorabiliyorlar anlamıyorum yaaw!! :mad:

Bence 40$=40 tl dememiş arkadaş , 30$ kaldı yazınca söylenen teklif gibi me geldi o !

iyi çalışmalar,
mcloft

A

a.ışık

Misafir
30$ dahi olsa 40 liraya olmaz ama :) zaten döviz kuru 1.63 olmuş. o zaman 41.90 yazdığım günlerde kur 1.50'ın altındaydı ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5