İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

40$ Paypal Bozdurulacaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
turkcell tl veya avea tl olursa 20 dolar alabilirim çok acil lazım

Zebur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu biraz enteresan değil mi 29 Ocak ' da yani bugün biri üye oluyor. Diğer 29 Ocak'ta üye olan kişide ilk kez bu konuya msg atıp paypalı istiyor.

Kimseyi yargılamak istemem ama dikkati elden bırakmayın derim !!

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Biraz önce bu adam hakkında şikayet konusu açılmıştı

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
konuyu bilip bilmeden yorum yapma koçum...
konuyu iyice oku mark kullancı adını kullanan biri var demiş e-sayfa.net..bi dahada bilip bilmeden gelip konu baltalama..

http://forum.iyinet.com/paypal-e-go...otmail-com-dolandiricisina-dikkat-edelim.html

Abisi sen kimsin de koçum gibi laflar kullanıyosun?
Şikayet edilmiş dedim alışveriş yapanları uyarmak gerekir.Daha yeni yetmesin gelip de burada artislik tavırlarda bulunma. Her gün acemi dolandırıcılar birini dolandırmayı bekliyor burda.

serhatunal

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Abisi sen kimsin de koçum gibi laflar kullanıyosun?
Şikayet edilmiş dedim alışveriş yapanları uyarmak gerekir.Daha yeni yetmesin gelip de burada artislik tavırlarda bulunma. Her gün acemi dolandırıcılar birini dolandırmayı bekliyor burda.
o zman sende bilip bilmeden konuşma...Her Gün Acemi Dolandırıcıların Gelmesi Benim Dolandırıcı Olduğumumu gösterir??

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu biraz enteresan değil mi 29 Ocak ' da yani bugün biri üye oluyor. Diğer 29 Ocak'ta üye olan kişide ilk kez bu konuya msg atıp paypalı istiyor.

Kimseyi yargılamak istemem ama dikkati elden bırakmayın derim !!

zebur bunlarımı yazdın bizi dolandırırkende kafana birşeyler yazdınmı yazmadysan yazdıracağım merak etme.senin yaptıkllarında kolay anlaşılıyor.sen bu yazıyla birşey ima etmeye çalışmıssın ya cin olmaya gerek yok tek cincanda sen değisin.görüşeceğiz

serhatunal

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ben nasıl kimi dolandırmışım.. Gelen Giden Hakkımda Konuşuyor.Ben Senle Ne Zamn Konuştum webziyareti..kanıtları bırak burayada görelim..senle daha önce konuşmadım bile..

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben nasıl kimi dolandırmışım.. Gelen Giden Hakkımda Konuşuyor.Ben Senle Ne Zamn Konuştum webziyareti..kanıtları bırak burayada görelim..senle daha önce konuşmadım bile..
Yav Kardeşim Sen Dün 40 tl almadınmı benden paypal için msn adreslerini ve telefon numaranı özelden yolla, İnternet Suçlarına şikayet edicem bune ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi