İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

40$ Paypal Bozdurulacaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesala [email protected] mail adresi senin bununla görüşmüştük. Buda senin msn [email protected] bugün eklemiştim biraz önce 2 msn dede oturum açtın [email protected] ve [email protected] 2side aynı zamanda oturum açtın ve kisininde profil durum metni aynıydı Her Türlü Script Bulunur | Paypal Alım-Satım bu yani konuştuğum 40 tl ödediğim kişi sensin saten bu sayfayı göstermiştin msn de ismin mark diye profilde adın Serhat Ünal vede ödeme kanıtım var çünkü ödediğime dahil iş bankasından mail geldi dün senle konuştuk anlaştık parayı verdim sen benim 26,6$ ı göndermedim daha çıktın daha piyasada yoksun.

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu arkadaş yine msn açtı cevap yazdım ver paramı böle böle geri kapattı beni sildi

KüfürBaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webziyareti ben olsam bu işin peşini bırakmazdım savcılığa suç duyurusunda bulunurdum.Adamdan hala para isteyerek adamı daha fazla yüceltip cesaretlendiriyorsun.

D

DarkSunTr

Misafir
cevap versene lannnnnnnnnnn beni sildi ama başka msnde çevrim içi sahtekar dolandırıcı

msn iniz log tutmuyorsa lütfen msn nizin log tutma olayını açınız

ve birisinden birşey alıyosanız cep tel nosunu muhakkak alın telefonunuza çağrı attırın vesaire birşey yapın.

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefon numarasını aradım geçen msn yi 3 kişi kullanıyorlarmış, başka bi arkadaşım kullanıyordu diyodu kanıt istedi bende iş bankası Dekontu yolladım, telefondada görüştük arkadaşlarına sorucaktı ama bugün ve dün aradım sonuç nedir diye telefonuda kapalı

Rolleyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
@webziyareti delillerin ile birlikte konu açmazsan seni forumdan uzaklaştıracağım.

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş piyasadan yine kayboldu nerdeyse 1 haftadır arıyorum konuştuğum telefın numarası kapalı ulaşılamıyor diyor, bide ayrıca bi msn yi 3 kişi kullanıyoruz diyorlar diğer arkadaşlarada soracağım dedi arıyorum telefon kapalı msn kapalı ulaşılamıyor. lütfen cevap yazsın burdan.

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Uploaded with ImageShack.us
Msn konuşmaları yok çünkü Ebuddy den girmiştim ebuddy kaydediyormu bilmiyorum. Dekont yukarıda gördüğünüz gibi aslında parayı bende elime almamıştım çünkü sitemi satmıştım sattığım kişi VOLKAN AKYILDIZ bu arkaştı parayı ben almadım direk bu Serhat unal ın hesabını yollamasını istedim paypal 26.6$ almak için işte sonuçta dediğim gibi dolandırıcı! numaralarını aldım konuştum halletceklerini söyledi dediğim gibi 3 kişi msn kullanıyormuş 2 gün sonra tekrar aradım telefonlara ulaşılamıyor kapalıydı 1 gün sonra daha aradım busefer aveadan bu numara kullanılmıyor diyordu. yani nasıl dolandırıcıysa anlamadım gitti 40 tl için

Rolleyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
@Webziyareti resim görünmüyor. Başka bir upload sitesine yüklermisin?

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşbankası internet sitesinden Dolandırıldığımı dair yardım Talebi yolluyorum.

Rolleyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
mark İsimli kullanıcı, webziyareti'nin maduriyetini giderene kadar süresiz uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi