İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

430K Aktif Organik Üyelere Sahip Facebok Sayfasında Reklam Firsatı.

ExclusiveWallpapers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
430 Bin Full Organik Gerçek Kişilerden ve uluslararası her ülkeden takipcisi olan facebook sayfama kısa süreliğine sitelerinizin reklamlarını alıyorum.

Sayfa Linki : Pm ile veriliyor.
Sayfaların Türü : Tuning - Modifiye
Yayınlanan Reklamlar : Site Bağlantı Reklamı (İmleme).
Ödeme yolları : Misli.com - YapiKredi- Garanti - Paypal - Turkcell Kontur

Sayfaya Hergün 1K Yeni Takipçi Katılmaktadır.
Reklamlarınız Sayfada 30 Dk. Boyunca En Üstte Kalır ve Sonra Silinir.
Sayfada 1 Bağlantı Ücreti: 10 TL'dir.

Soldaki Paylaşım Görüntüsü Video, Sağdaki İse Resim'dir.

muhibbi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
video paylaşımlarında izlenim artışı ne kadar oluyor ? her beğenen izliyorsa çok başarılı.

ExclusiveWallpapers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
video paylaşımlarında izlenim artışı ne kadar oluyor ? her beğenen izliyorsa çok başarılı.

Sayfa araba modifiyesi üzerine resim ve video paylasan bir sayfa, genelde sayfaya uygun tarzda videolar attiğimizda izlenimler 1 milyon üstüne ulasiyor 2 gün icersinde. reklam alacak arkadaslarada bunu belirtiyorum ve en yuksek seviye donus almaları icin 1 kac tavsiyede bulunuyorum, suana kadar aldıgım donusler gayet iyi..

halo16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam pm atarmısın mumkunse skype adresınıde yollla reklamı daha hızlı yapmıs oluruz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5