İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

45 Dakikada Onay

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Adsense'e dun Amerika'da yuksek lisans yapan biri arkadasim uzerinden Ingilizce sitemle basvurdum gece 3 gibi. Daha sonra yattim, simdi mail kutumu actigimda basvurumdan 45 dakika sonra onaylandigimi gordum. Cumartesi gunu mesai disi oranin saatiyle.

Bilmiyorum Turk editorlerinin azligindan midir, degil midir ama eger Turk basvurulari haftalarca sonucsuz kaliyorsa, ki oyle okuyoruz buradan, ben cok bilgili degilim bu konuda, el birligiyle boyle guzel bir hizmete uye olmayi zorlastirdigimiz icin kendimizi kutlamaliyiz diye dusunuyoruz.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hep kotu dusunulmemelerı dıkkat edersen amerıka ıcın google ın live chat olayı bıle merkezi oras adamların cok normal baba yaws kotu dusunmeyın bence

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
tabiki bir olmaz.Adamların ana ülkesi ile burayı kıyaslamak bile bence çok yanlıştır.Türk sitelere bakan kişiler için kurulan bir ekip var ve onların bakmasıyla ana merkezin bakması arasında farkda olması çok doğal.Yabancı içerik, site içeriği gibi konularında bu tür onaylarda etkili olduğunu düşünüyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
aslında abd ile turkiye arasından fark yok geçen bende turk sitem için basvurdum 1 ay sure bekledim ama 2 gun sonra mailleri kontrol ettiğimde kabul mesajını gördüm. sanirsam eleman sayisini artirdilar.

A

aaksoy

Misafir
benim onayla ilgili bi sorunum yok valla 1-2 gün içinde hesaplar onaylanıyor

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
demekki onaylamalar hızlanmış :) onceden 1 2 hatta 3 ay onay bekleyenler oluyordu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5