İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

46 .000 + k face sayfası 100 tl sabit fiyat

thetiji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
46 .000 + k face sayfası 100 tl sabit fiyat

Ödeme Garanti -yapı kredi - deniz-bankasya

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
konu açtın 200 dedin, konu açtın 75 dedin, konu açtın 100 diyorsun. Hangisine inanacağız? Veya aynı sayfaları farklı kişilere satmadığına..

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
evet farkındayım ve yüzyüze alışveriş yapalım die pm attığımda pm cevabı gelmedi dikkat edin derim..

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
P.m gelmedi üstelik sayfayı nerdeyse 75 TL'e veriyordun yanlış mıyım ?

thetiji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konuya açıklıkgetireyim ! 200 KOYDUM evet alıcı cıkmadı sonra aciliyetten doalyı 75 düşürdüm ama o günleri atlattım sayfayı gercek değerinde satıyorum..

Yüz yüze Alışverişe gelince ben pazarcılık yapmıyorum kardeşim güvenmiyorsan almassın!
sana banka bilgilerimi göndercem nası bi dolandırcılık yapa bilirimki!
Sanırım bu işin acemisin ben 100 tl için Sürünmem!

Her hafta rahat sayfaya 2k üye geliyor orjinal paylaşım yapmasanız bile! takip edin görün..
Bizde Yalan Olmaz Ama Sunu Söyliyim arkadaşım sharpflow34 Kimseyi delilsiz suçlu durumunda gösteremessin Ki satış baltalamakta Yasaktır baq az önce beni suçluyodun Şimdi kendin suçlu duruma düştün! Lütfen arkadaşlar herkese pmler gönderilmiştir..

thetiji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır arkadaşım sayfaya kimseyi davet etme sadece paylaşım yap haftada 1k garanti 2k normal geliri dir

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Konuya açıklıkgetireyim ! 200 KOYDUM evet alıcı cıkmadı sonra aciliyetten doalyı 75 düşürdüm ama o günleri atlattım sayfayı gercek değerinde satıyorum..

Yüz yüze Alışverişe gelince ben pazarcılık yapmıyorum kardeşim güvenmiyorsan almassın!
sana banka bilgilerimi göndercem nası bi dolandırcılık yapa bilirimki!
Sanırım bu işin acemisin ben 100 tl için Sürünmem!

Her hafta rahat sayfaya 2k üye geliyor orjinal paylaşım yapmasanız bile! takip edin görün..
Bizde Yalan Olmaz Ama Sunu Söyliyim arkadaşım sharpflow34 Kimseyi delilsiz suçlu durumunda gösteremessin Ki satış baltalamakta Yasaktır baq az önce beni suçluyodun Şimdi kendin suçlu duruma düştün! Lütfen arkadaşlar herkese pmler gönderilmiştir..

Ben sadece düşüncemi söledim madem ciddi bir satıcısın pm attığımda cevap verirdin en azında yüzyüze tercihim değil die.. Cevap vermediğin için şüpheli durumuna düşersin haliyle.. ki bende imla hatası yada güncelleme yaptığımda başlık yüzünden hiç aynı konudan 3,4 açmıyorum buda senin forum kurallarında yeni olduğunu gösterir.. Bir daha kinde bu hataları yapmazsan hiç bir sorun yaşamazsın hayırlı satışlar..

thetiji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeşim ben ilanımı atarım istedgime pm atarım hemen bu konudan kendıne pay cıkarma..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5