İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

47 usd ye 1500 usd lik adwords kodu

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oldukça İlginç Paypal ile olsa alırdık mantıklı değil ise parasınıgeri alırdık ama Kredi KArtı ile Bilemiyorum. Walla doğru mu acaba almamak içinkendimi zor tutuyorum :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
risingstar' Alıntı:
Oldukça İlginç Paypal ile olsa alırdık mantıklı değil ise parasınıgeri alırdık
*konudisi*Paypal ile olsa idi nasil paypaldan geri alirdin o kismi anlamadim simdi sen bana paypaldan odeme yapsan bende odemeyi aldiktan sonra hesabimi tamamen kapatsam Nereden alacaksin yada nasil alacaksin *konudisi*

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında bunun olup olamayacağını culpable bilebilir.Ben kendisinden 50 Euro luk adwords ü 12 ytl ye alanlardanım.Olabilirmi culpable?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jamalgs' Alıntı:
Aslında bunun olup olamayacağını culpable bilebilir.Ben kendisinden 50 Euro luk adwords ü 12 ytl ye alanlardanım.Olabilirmi culpable?
satan kisiden baskasi bilemez
ama benim elimde olsa sahsen bu kupon ben vermem o fiyata hatta satmam kendim kullanirim
30 tane hesap acip kullanmak var 1 tane hesap acip kullanmak var
3 tane satmis 3 tane daha elinde varmis 6 tane icin guzel sayfa yapmis :)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki sadece satış stratejisidir ha ne dersiniz? Az gösterip milletin elini çabuk tutmasını saglıyor olabilir.Günahını almamak lazım sadece bir tahmin :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada biraz zor bi ihtimal olarak görünüyor.. yani ebay da 50 euroluk kupon 11 dolardan fazla bir ücretle alıcı buluyor.. 50euro = 100 $ olsun 15X11=165 olsun toplu alıyosun şeklinde indirimi olsun 130 $a rahat alıcı bulur ebayda
onuda geçtim 100 dolara gitsin site açmaya falan ne gerek?

parakazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamın vereceği kod değil hepimizin bildiği yahoo indirim kredisi... Bundan yaklaşık 2 ay öncede 250$ lık kod satıyordu aynı fiyata. Ama verdiği kod değil, yahoo kredisi çıktı. Adam 5 tane hesap aç 250$ lık kredin olsun demiş. Ne kadar akıllı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5