İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

49.75 $ satılık

YRMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 e 1 ytl 1 $ 1ytl eklinde ödeme garanti bank

YRMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekledim msn nizi onlıne deyılsınız sanırsam

YRMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar biraz once birisi ekledi beni 49 $ yolladım adam ortalıktan kayboldu ama hemen disbuteyi actım hemen hesabıma döndü para arkadaslar lutfen dolandırıcılar size diyorum eklemeyın arkadaslar parayı yollarsınız hesabınıza atarım paypalı

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
arkadaslar biraz once birisi ekledi beni 49 $ yolladım adam ortalıktan kayboldu ama hemen disbuteyi actım hemen hesabıma döndü para arkadaslar lutfen dolandırıcılar size diyorum eklemeyın arkadaslar parayı yollarsınız hesabınıza atarım paypalı

Nerden Ekliyorlar Ayıptır Sorması ?
Profilinizde MSN vs vs Yok :)

Her Neyse;
Ben İşimi Çözdüm...
MSN Eklemenize Gerek Kalmadı.
Kolay Gelsin...

YRMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerden Ekliyorlar Ayıptır Sorması ?
Profilinizde MSN vs vs Yok :)

Her Neyse;
Ben İşimi Çözdüm...
MSN Eklemenize Gerek Kalmadı.
Kolay Gelsin...

özelden mesaj atıp msn adresini verdi bende mal gibi zıpladım hemen yeni üye olan birisine nasıl güvenip para yolladıysam

X

Xman

Misafir
Paypal alışverişlerinde dikkatli olun arkadaşlar 2 lira ucuza alcam diye 10 gün önce kaydolmuş 3-5 mesajlı üyelerden alım yapmayın sonra mahyem gibi dolandırılırsınız şu an kendisi msn de 2 adet dispute açılmış.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5