İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4GB CASUS GİZLİ KALEM KAMERA

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
k7n0k5bmrlhjq3b0pi0.png

solfoto1.jpg

GİZLİ KALEM KAMERA İLE ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜ

BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

Videodakilerin benle hiçbir ilgisi yoktur örnek olması için çekmiş olan bir arkadaşımın videosunu kullanmaktayım

--------------------------------------------------------------------

GİZLİ KALEM KAMERA TEKNİK ÖZELLİKLERİ ( CASUS KAMERA )
4*GB USB bellek olarak da kullanilabilir (Driver'a gerek duymaz)

Renkli ve Sesli Video Kaydi
Boyutlari: 14cm x 2.2cm x 1.5cm (Boy x En x Çap) .

Gerçek 2 MP Digital Gizli kamera

Ağırlık 30 gr

USB 2.0 ve 1.0 Uyumlu

Gerçek zaman AVI video formatinda süper görüntü kaydi

Memory kapasite:*4 GB (Dahili hafiza)

Kayit Modu:*4 GB Hafiza dolana kadar kayit.
*
USB Tak & Çalistir Uyumlu (Kaydettiginiz videolara driver yüklemeden direk erisilebilir)

Video dosya boyutu: >500KB / dakika

Dahili Sarj edilebilir batarya tipi: Lithium-ion
Batarya kapasitesi: 500mAh

Adaptör: USB adaptor kablosu (USB den de sarj edebilirsiniz)

Çok küçük kamera deligi sayesinde gizli kalem kameranız*cebinizdeyken kimse kaydettiginizi farketmez. Siradan bir kalemden farkli görünmez !

Kullanimi kolaydir, kayit butonuna basar basmaz kimseye belli etmeden gizli kalem kameranız anında kayda baslar...

Dünyanın en iyi gizli casus kameralarından biridir. Ses özelliği sayesinde özel görüşmelerinizi, toplantılarınızı sesli ve görüntülü bir biçimde kaydedebilirsiniz. Ceketinizin cebinde, çantanızının cebinde hatta gömlek cebinizde son derece rahat bir şekilde taşıyabileceğiniz bir gizli kameradır.

FİYAT: 60 YTL

ARKADAŞLAR ARALIKLARLA YURTDIŞINDAN BEN BURAYA ÜRÜN GETİRİYORUM İPOD-ZİPPO VS.gibi... bu ürünü ben türkiyeye getirdiğimde daha kimse ürünün varlığından haberdar değildi o zaman satmıyordum şimdi tekrar ürün getirdim.

STOKDA MEVCUTTUR.

Msn: [email protected]

ÖDEME:

Akbank - İşbank - YapıKredi - Paypal - Ptt Havale

Ayrıca kullanım kılavuzu online olarak verilmektedir.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Warning: mysql_select_db(): Too many connections in /var/www/vhosts/hemenal.tv/httpdocs/setup.php on line 4

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /var/www/vhosts/hemenal.tv/httpdocs/setup.php on line 4
bağlantı yok

:)

reklam firmalarında reklamı dönüyor sanırım cok aşırı yuklendiler. sunucu dayanamadı :)

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar orda gördüğünüz kameranın %100 aynısıdır :) ben 60 liradan veriyorum piyasaya savaş açtım...Toptan olarak iç piyasaya dağıtım yaptık şimdi toptan verdiklerimiz %100 katı ile satıyorlar..İlk elden ulaşıyorum size

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cihaz türkiyede ne kadar yasal ?

Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

böyle bir yazı gördümde diger sitede peki bu bahsi gecen olay harici nerede kullanılırki bu gizli cam dedinmi kötü amaçlı kullanılır. Gizli kameranın iy amaçlı kullanıldgı yeri söylermisiniz. Bu güvenlik kamerası degilki. herkes bu tür kamera alırsa neler yapmazki ?

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cihaz türkiyede ne kadar yasal ?

böyle bir yazı gördümde diger sitede peki bu bahsi gecen olay harici nerede kullanılırki bu gizli cam dedinmi kötü amaçlı kullanılır. Gizli kameranın iy amaçlı kullanıldgı yeri söylermisiniz. Bu güvenlik kamerası degilki. herkes bu tür kamera alırsa neler yapmazki ?

Cihazın yasal yasağı yok..Herkes kullanabilir ve yasal durumdadır. Mesela İş görüşmesinde , Büyük bir toplantı'da , Bir konferans seminer vs.gibi eğitici durumlar , Öğrenciler tarafından üni.lise vs.derslerinde , Avukatlar , arkadaş ortamlarında , gazete medya gurubu....Kullanım amacı o kişinin hayatına göre değişir..

Fakat kullanmda kötü amaç tamamiyle o kişiye kalmış

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5