İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4K Hitli siteme reklam aliyorum

T

themaniac

Misafir
Arkadaslar hayatimin projesi olan bikampus.com a reklam alacagim.

Reklamlarimiz aylik olacak: aylik ucreti 50$
anasayfadaki 468*60 olan reklam alanina.

sitemiz acilali 2gun oldu ve dun 215 online yapmistik, bugunse dunun rekoru kirildi ve 264 online a ulastik.

sitemiz 30K hitli demistim onun belgesini de asagiya ekliyorum, bu SE'nin hit sayimidir. ilk gun icin acilista izdiham olmustu deyim yerindeyse.
Sayyac kodu eklendi 10 Eylul saat 18:00 itibariyle. isteyenler oradan bakabilirler suanda tam sayim yapilmakta. son 20 saatte 6K hit olmus. Ortalama cogul hitimiz 4K olarak optimum belirlenmistir.

Not: Asla su kodu bu kodu ekleyin diye kimse gelmesin. Sitemizin belirli bir cizgisi vardir. Sadece banner reklam alinmaktadir.

MSN: [email protected]

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
2 günde bu hit zor, yönlendirme ile geliyordur, sözlük sitelerinden, facebook üzerinden vs.

Yanlışmıyım ?

Hitinizin sürekliliği varsa o zaman çizginize uygun reklam alabilirsiniz. 2 Günlük siteye reklam almak şahsi görüşüm, faydadan çok zarar getireceği yönündedir üstadım.

T

themaniac

Misafir
tabiki sayfalarimla falan destekledim ve ilk gunde 30k hit yaptim aslinda :D suanda hiti normale dondu 5-6K civarinda.

www.bikampus.com sayyac kodu var isteyen bakabilir

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
sayfadan gelen hit bence güvenmek doğru değil ama iş kullanıcıyı bağlamakta :) :)

T

themaniac

Misafir
uyelerimiz artiyor. sirf dun 250 yeni uye kaydoldu. yetkililer sayinin artmasindan korkuyor :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5