%5-%10-%20 satış komisyonu

bigtr

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Temmuz 2006
Mesajlar
30
Reaction score
0
Büyük bir sistem kurmak için araştırmalarımız sonucunda beğenerek aldığımız cs-cart ın satış temsilcisi olmaya karar verdik.Hem sistemi hemde gelirimizi paylaşmak istedik.Herkeze bol ve bereketli kazançlar.Ortaklık başvurusu yapan webmaster arkadaşların siteleri incelendikten sonra ortaklık onayı verildikten sonra, başlangıçta aşağıdaki ortaklık guruplarından hangisine dahil olacaklarına karar vereceğiz. Bu karar vermemizde çeşitli kriterler etken olacaktır.( PR, gÜNLÜK TEKİL HİT, İÇERİK, REKLAM YOĞUNLUĞU, SAMİMİYET...)Ortaklık Planları

1- Giriş planı: Bu plan özellikle yeni ve hiti az olan siteler için geçerlidir. Bu plana dahil olan webmasterlar; CS-Cart satışından %5 komisyon alırlar. ama bu komisyon yinede az değildir. Ör:/ 195 $ lık CS-cart sistemi satışında 9.75$ eder. Oda yaklaşık 14 YTL eder. Bu plandaki ortaklarımız her 100-YTL ye ulaşan satışlarından sonraki ayın 15'inde ödeme alırlar.

Herhangi bir ayda 4 adet cs-cart satışı gerçekleştiren ortaklarımız uzman ortak olurlar.


2- Uzman Ortaklık Planı: Bu plan giriş planından yükselen veya direk bu plana dahil ettiğimiz webmasterlar için geçerlidir. Bu plana dahil olan webmasterlar; CS-Cart satışından %10 komisyon alırlar. Ayrıca kazandırdıkları her yeni ortak için de 1 YTL kazanırlar. Bu plandaki ortaklarımız her 150-YTL ye ulaşan satışlarından sonraki ayın 15'inde ödeme alırlar.

Herhangi bir ayda 10 adet cs-cart satışı gerçekleştiren ortaklarımız kanka ortak olurlar.3-Kanka Ortaklık Planı : Bu plan uzman ortak planından yükselen veya direk bu plana dahil ettiğimiz webmasterlar için geçerlidir. Bu plana dahil olan webmasterlar; artık çözüm ortaklarımızdan olmuşlardır. CS-Cart satışından %20 komisyon alırlar. Ayrıca kazandırdıkları her yeni ortak için de 1 YTL kazanırlar. Bu plandaki ortaklarımız her 200-YTL ye ulaşan satışlarından sonraki ayın 15'inde ödeme alırlar.

Herhangi bir ayda 20 adet cs-cart satışı gerçekleştiren ortaklarımız 1 adet cs-cart lisansı kazanırlar.

Başvurmak için http://www.cs-carttr.com/partner.php


http://www.cs-carttr.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst