İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 - 6 Nisan Şakası mı yapıyorsun Google ?

StratoVariuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bsf2kwwlj3q2gwfdk.png

Bu nedir arkadaşlar :S

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
aynı url farklı hesaplarla farklı kuponlarla kaç kez yayınlanabilir arkadaşlar ? biri 5 den sonra patlıyor diyor deneyenlerde durum nedir ?

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
100 TL lik beleş kuponlar ile 100 TL reklam vermek yerine ücretsiz domainlerle yada her hangi bir domainle sitelerine yönlendirme yaparak kullanan çok kişi yada kuruluş var (Gerçi google'da hep dönüp duran reklamların çok yüksek bir payı bu şekilde yapılıyor. Farklı bir hesap aynı kod farklı url hep bu şekilde devam ederek adwords reklamını bedelsiz olarak kullananlar zaten sadece google.com.tr'de başka ülkedede yok.)

Senin için demedim yanlış anlaşılmasın, gerçeği bildirdim...

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
evet malesef haklısın ama bunu farkedince de ben keriz miyim ? durumu oluşuyor. sende bu konuda bana ve benim gibilere hak verirsin.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Bir kuponla tek sitenin yayını yapılabilir.
Aynı pcde tek hesap kullanılabilir.
Düşük arama hacmindeki anahtar kelimeye reklam vermişsiniz, sanırım yenisiniz. Bu durumda SİZİN askıya alınmanız normaldir.

StratoVariuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar 100 TL lik kuponum ve bir upload sitesi idi anlamadım banladımı beni adwords dan şimdi :S

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Evet bu hesabı unut. Bilgisayarına format atıp yeni bir google hesabı oluştur, sonra da adwords hesabı. Kuponun aktifleşmeden reklam verme. Adres, gerçek bi adres olsun, google maps'ten bak. Tamamıyla gerçek(miş gibi) bi profil oluştur.
Reklamın geç yayınlanırsa [email protected]'a email at.
Bunları yaparsan büyük ihtimal bi sorun yaşamazsın.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı url farklı hesaplarla farklı kuponlarla kaç kez yayınlanabilir arkadaşlar ? biri 5 den sonra patlıyor diyor deneyenlerde durum nedir ?
Belkide aynı sitenin reklamını 300 kuponla yapıyorum sorun olmuyor..
Bir kuponla tek sitenin yayını yapılabilir.
Aynı pcde tek hesap kullanılabilir.
Düşük arama hacmindeki anahtar kelimeye reklam vermişsiniz, sanırım yenisiniz. Bu durumda SİZİN askıya alınmanız normaldir.
Düşük arama hacmindeki kelime diye askıya alındığını 6 yıldır hiç görmedim .
Evet bu hesabı unut. Bilgisayarına format atıp yeni bir google hesabı oluştur, sonra da adwords hesabı. Kuponun aktifleşmeden reklam verme. Adres, gerçek bi adres olsun, google maps'ten bak. Tamamıyla gerçek(miş gibi) bi profil oluştur.
Reklamın geç yayınlanırsa [email protected]'a email at.
Bunları yaparsan büyük ihtimal bi sorun yaşamazsın.
Zora gerek yok..Format falan uğraşmayın boşuna

SMAC 2 indir, ccleaner indir (ayarlardan 35 tarama kipini seç;))
önce mac adresini değiştir sonra internet bağlantını kes ccleaner 35 tarama kipi ile güzelce temizle çerez vs herşeyi (kayıtlı parolalar vs dahil) sonra nete gir tekrardan aç bir hesap.

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben windows 7 kullanıyorum diyelim bu sistemde mac adresini nasıl değiştiricez?

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
:D ;) :) bu olayın bu dediklerinle alakası yok dostm..

Düşük arama hacmindeki kelime diye askıya alındığını 6 yıldır hiç görmedim .

Düşük arama hacminden dolayı askıya alındığını söylemedim, düşük arama hacmi olan bi kelimeye reklam verecek kadar acemi olan birinin askıya alınmasının normal olduğunu yani mutlaka bi hatasının olduğunu belirtmeye çalıştım..

Zora gerek yok..Format falan uğraşmayın boşuna

SMAC 2 indir, ccleaner indir (ayarlardan 35 tarama kipini seç;))
önce mac adresini değiştir sonra internet bağlantını kes ccleaner 35 tarama kipi ile güzelce temizle çerez vs herşeyi (kayıtlı parolalar vs dahil) sonra nete gir tekrardan aç bir hesap.

:D:D Yukarda da bahsettim, büyük ihtimal bu arkadaş acemi ve sen "Zora gerek yok" diyip o adamın içinden çıkamıycağı şeyler söylüyosun.
Madem amacımız arkadaşa yardım etmek, o zaman ben çok ama çok pratik bi çözüm sunuyorum: VMWare Player
Alternatif indirme linki: VMWare Player

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5