İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 adet wordpress seo eklentisi

T

trgy

Misafir
Dünya’da en çok kullanılan açık kaynak kodlu yazılım olan WordPress ile ilgili seo eklentilerini tanıtacağım. Seo eklentileri sitenize güç katacak ve Google üzerinde üst sıralara çıkmanızda büyük pay sahibi olacak. Yazımızda inceleyeceğiz ve yorumlayacağımız eklentiler All in One Seo pack, Google XML Sitemaps, Automatic SEO Links, Nofollow Case by Case ve SEO Friendly Images. En çok kullanılan wordpress seo eklentileri arasında All in One Seo Pack yer almaktadır bu yüzden anlatıma All in One Seo pack ile başlayacağım.
Okumaya devam et

----

Vip olmanın ayrıcalıkları başlıyor artık. seo.iyi.net i kimse duymadan siz duyuyorsunuz. Günde 1-2 makale eklemeye çalışacağım, kimsenin bilmediği yöntemleri anlatacağım. :)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Diğerlerini biliyordum da Automatic SEO Link bunu ilk defa duydum.

Yarar sağlıyor mu baya?

T

trgy

Misafir
daha.net/blog kullanıyor örnek vermek gerekirse ama sitede spam site görünümü yaratıyor.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Nofollow Case by Case eklentisi sadece yorumlardaki linkleri mi "nofollow" yapıyor, yoksa konu içerisinde bulunan linkleri de etkiliyor mu ?

T

trgy

Misafir
Tema çok kullanışlı bir tema inanılmaz fonksiyonel. Tabiki böyle kalmayacak yazılar arttıkça temada düzenlemeler eklemeler çıkartmalar arkaplan deiştirmesi... :)

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Nofollow Case by Case ve SEO Friendly Images ilk defa duyuyorum. Ufak sitelerde deneme yapıp nasıl birşey olduğunu gördükten sonra as sitelerede kurmayı düşünebilirim.
Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5