İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 Aralık 2008'e kadar geçerli Rapidshare Premium Account

getpass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 Aralık 2008'e kadar süresi olan Rapidshare premium hesabını ihtiyaçtan dolayı 71 ytl'ye satıyorum. tam 8 ay süresi var.

Rapidshare premium üyeliği Türkiye müşterileri için Rapidshare'in kendi bayisinde aylık 16 ytl'dir. 6 aylığı ise 68 ytl'dir. Küçük bir hesapla sattığım üyeliğin ne kadar hesaplı olduğunu anlayabilirsiniz. Üyelik 5 Aralık 2008'e kadar geçerlidir (8 ay süresi var) ve sadece size özeldir. Aynı zamanda içinde 8000 premium puan bulunmaktadır. Bunu 10000'e tamamlayarak ücretsiz olarak ister hesabı 1 ay daha uzatabilir, ister sıfırdan 1 aylık account açabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi ben size yolladıktan sonra mutlaka değiştirin ve kimseyle paylaşmayın.

Satın aldığınız account bilgileri (kullanıcı adı ve şifre) en geç birkaç saat içinde size isterseniz özel mesaj, isterseniz mail yoluyla gönderilecektir. Bu süre 1 dakika da olabilir, 2-3 saat de. ama 12 saati kesinlikle aşmaz. Satış sonrasında ücretsiz teknik destek de verilecektir.

Ürünü alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

İlgilenenler [email protected] 'dan bana ulaşabilirler.

getpass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış günceldir. fiyat 70 ytl'ye düşmüştür.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5