İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 ayrı hesaptan toplamda 120 bin kişiye sesinizi duyuralım

ses yalitimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İstediğiniz bir tweet'inizi 5 ayrı hesaptan toplamda 120.000'den fazla kişiye retweet yapacağım.

Hesapların hepsi kişiler adına oluşturulmuş hesaplardır. Hepsinden hatrı sayılır sayıda tweet atılmıştır. En az takipçisi olanın 15000 civarında takipçisi vardır, 40000den fazla takipçisi olan da var. 2 hesabın takipçileri arasında (demet akalın,hande yener gibi ünlüler yer almaktadır)

Size kazandıracakları:

-Tweetiniz 120.000 kişiye ulaşacak
-Aldığınız retweetler ile daha da çok retweet alacaksınız. Yani ilginç bir içerik ise bizim 5 retweet haricinde çok daha fazla retweet alabilirsiniz.
-5 ayrı otoriter twitter hesabından linkinizin paylaşılması SEO açısından çok faydalı olacaktır.
-Sitenizin ve hesabınızın sosyal medyada bilinirliği artacak
-İçeriğin çekiciliğine göre epey hit alabilirsiniz.

5 ayrı hesaptan toplamda 120.000 kişiye Retweet hizmeti sadece 15,00 TL'dir.

Ödemeler işe başlanmadan alınır. İş alındıktan itibaren 24 saat içinde rapor verilir.

Ödemeler: İşbank, Ziraat Bankası, Bilyoner,veya Avea,Turkcell TL karşılığı yapılabilir

rokella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyakşamlar bana yaklaşık 3000 takipçili olan özlü sözler yada mizahi tweetleri olan bi hesap lazım bu konuda satış yapabilecek arkadaşlar özelden bana ulaşırlarsa memnun olurum....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5