İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 bin hit sadece 20 ytl Aldatmacası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar formda herkesi kandırıp para toplanmıştır. Ayrıntı için http://forum.iyinet.com/script-tasa...risi/41131-satilik-webmaster-programlari.html okuyun mutlaka. Bilmiyorum alanlar razı mı ama

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki

saydıklarımı satmak istiyorum alıcıları bekliyorum.

Adsense Tıklama / Ziyaretçi Hiti / Banner Tıklama

Programı:

Özellikleri:
Programı kurduktan sonra ister benim verdiğim hazır proxy

listesi eklenmiş projeyi kullanın, isterseniz kendinize

yeni bir Proje hazırlayın..

Program açıldığında yeni projede size soruyor;

1) Google adsense reklamlarına tıklama görevi: + / -

2) Banner/Link lere tıklama görevi: + / -

3) Ziyaretçi gönder, (ülke/ip/hangi adresten/kaç

ziyaretçi/kaç saniye/)

diye soruyor, siz hangisini kullanacaksınız ona göre

ayarlayın.

Proxy listesinden Ülkelerin ip adresini seçerek o ülkeden

geliyor diye gösterebilirsiniz.
Kaç ziyaretçi göndereceğini siz seçiyor ve ziyaretçilerin

sayfada kaç saniye dolaşacağını siz seçiyorsunuz.
Hangi adres refferer gösterilsin siz ayarlıyorsunuz,

Link/Banner varsa tıklamasını isteyebiliyorsunuz.

Fiyatı: 25 YTL
Programın yanında hediye olarak (Proxy Listesi + Lisans )

veriyorum.

Program SMF Forum ve Onlineziyaretci hizmetinin sayacı

harici tüm sistemlerde kesin ve kararlı çalışmaktadır.

Template kaldırıldı.

satın aldım , cok işe yaradıgını söyleyebilirim. Herkeze tavsiye ederim

Arkadaşlar türk hiti yolluyorum. Yapay hit kesinlikle değildir.

5 bin hit 20 ytl sadece, ( yogun istek nedeniyle )

İstediğiniz ziyaretci profiline göre ziyaretci gönderilecektir. Daha yüksek hitler ve yabancı(usa,canada) için pm, msn ile iletişime gecebilirsiniz.

Raporlama, hertürlü bilgi sunulacaktır.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin gücün mü yok senin:)... Msgların atılma tarihlerine baksaydın bari.Benden hizmet alan herkez bilir hangi mantıkla ziyaretci gönderdiğimi. Gece vakti güldündün beni:).

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
hakimi sana katılıyorum, orada da belirttim zaten.
varsa alan açıklama yaparsa sevinirim.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gülmek iyidir.

Asıl sen bizi güldürdün. her şey ortada :) Ancak gerçeği sade Allah bilir. Sanırım bu durum karşısında soru soranlara uygun cvp vermen lazım eger dediğin gibiyse. ikna etmen lazım yukarıdakileri kim okusa herkes benim gibi düşünür sanırım.

işin gücün mü yok senin:)... Msgların atılma tarihlerine baksaydın bari.Benden hizmet alan herkez bilir hangi mantıkla ziyaretci gönderdiğimi. Gece vakti güldündün beni:).

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş seni niye ikna etcem, müşterim değilsin. Yaptıgın şey iftira atmak. Senin seviyene inmicem.Benle iş yapan, yapay hit gönderiyor diyen gördün mü? görmediysen derdin ne:)...Ayrıca fiyatı 30 ytl yaptım:). Önceden konuştugumuz arkadaşlar için fiyat yine 20 ytl.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu tarz hitler hicbir ise yaramaz, yurtdisinda daha ucuza da bulursunuz. 1000 tekil git gonderilirse, 1000 sayfa gosterimi yapilir, 1001 bile degil. Giren direk cikar, en iyi kalplisi popup'dan yollayandir, belki 3-4 sayfa gosterimi daha yapar. Alan buna gore alir. Alt yapida ne dondugunu bilemedigimiz icin birsey diyemiyorum. Sikayeti olan olursa bize iletebilir.

I

indirbir.com

Misafir
bune şimdi :) anlamadım ki. Botmu giriyor siteye yoksa zorla insanlar mı ? :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bana bir açıklama yaptılar msn den. Bende kendilerine bu açıklamayı hitleri sattıkları insanlara yapmalarını söyledim. Daha sonra da kabalaşıp msn den ayrıldılar. Acaba bu insanlar iyinetin sahiplerimi? Benim bu forumda fazla kalmayacağımı da belirttiler. Yazdıkları metin elimddir.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha farklı bişey, ama bunu sittin sene anlatmam.Ne kdar iftira atılırsa atılsın.

şu başlıktaki, "aldatmacası " neden duruyor hala Angelo kardeş. Dikkat eder misiniz biraz. 1 haftadır satış yapıyom birini aldatmış mıyız:)

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bana bir açıklama yaptılar msn den. Bende kendilerine bu açıklamayı hitleri sattıkları insanlara yapmalarını söyledim. Daha sonra da kabalaşıp msn den ayrıldılar. Acaba bu insanlar iyinetin sahiplerimi? Benim bu forumda fazla kalmayacağımı da belirttiler. Yazdıkları metin elimddir.

yayınlasana :) lütfen yayınla ayak üstü gülelim eglenelim:)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11

Bekliyorum, yazışmaları görelim.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen gül bazı insanlar sade gülerler kızaramadıkları için. Yukarıda açıklamayı bana değil hitleri sattığın insanlara yap dedim.
Ersin:
iyinette cok durmazsın
http://edebiyat.oyunseli.com:
ben iftira atmadım
Ersin:
başlıgına bak
Ersin:
mal mal şeyler yazma
orada gerçeği Allah bilir yazdım
terbiyeli konuş
Ersin:
aldatmacası
mal mal yazıları sen yazma
Ersin:
ne o

tamamını gönder:), öncesinide gönder.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kapışmak falan istemiyorum. Böyle bir hit satışı yazıp sonra bende o programı aldım kullanıyorum demesi. Kendi hatasıdır. Demekki bu işi yapıyor yoksa nerede kullanacak programı (belki kendi siteleri içindir ama) zaten itiraf etmiş programı kullandığını. Ancak hitlerin nereden geldiğini sattığı kişiler sorarsa onlara açıklasın. Kendisi aynı olayı dışardan okusa ne düşünürdü acaba. Ben tartışmaya daha fazla katılmayacam. Yazılar ortada herşey ortada yanlış anlaşılma varsa kendisi sebe olmuştur. Kendisi insanları ikna etmelidir.

Ha bu arada yazışmanın daha öncesinde benim web işini kendisi kadar bilmediğim hakkında ders verdi biraz o konuda haklı. Anck ben öğrenmeye çalışıyorum. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şunun konunun başlıgını değiştirin bari:). Canı sıkılmış yazmış işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5