İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 davetiye Yawhoo.Net'den

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
davetiye Yawhoo.Net'den

Benimle iletisime gecen liste uyesi yada olabilecek arkadaslara mail dagıtıyorum.
tesekkurler....

Davetiye İsteyecek Arkadaslar:

1-) En az 10 mesajının forum.iyi.net de bulunması

2-) Yawhoo.Net İngiltere Odullu Toplist listemizde sitenle kayıtlı olman yahut en kısa zamada listemize uye olman gerekiyor. http://www.yawhoo.net

3-) Su an dagıtım icinde bulunan diger kisilerden bizden olumlu-olumsuz yanıt alana kadar baska istekte bulunmaman gerekiyor.
(boylece 1 kisinin aynı mesajı defalarca yazıp spam yapılmaması ve forumun kirletetilmemesi hedefleniyor)

p.s: eger kurallara aykırı ise bu bolum silinebilir moderator arkadaslar!

B

besturk.net

Misafir
sanırım arkadaşımın offline ben gönderdim arkadaşım sana

C

C_A_K_I_R_1_9_1_7

Misafir
BESTURK.NET GALİBA BİRAZ HEYECAN BİRAZ ÖZENTİ YANİ BAYA Bİ YERE BAŞVURDUM.BAYA Bİ YERDEEEN İSTEDİM.AMA MAİL ADRESİME HİÇ BAKMAMIŞTIM.BU YÜZDEN SENDEN ÖZÜR DİLİYORUM.AYRICA MAİL ADRESİMİ ALDIM SAĞOL
[email protected]
TEKRAR TEKRAR ÖZÜR DİLİYORUM.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C_A_K_I_R_1_9_1_7' Alıntı:
BESTURK.NET GALİBA BİRAZ HEYECAN BİRAZ ÖZENTİ YANİ BAYA Bİ YERE BAŞVURDUM.BAYA Bİ YERDEEEN İSTEDİM.AMA MAİL ADRESİME HİÇ BAKMAMIŞTIM.BU YÜZDEN SENDEN ÖZÜR DİLİYORUM.AYRICA MAİL ADRESİMİ ALDIM SAĞOL
[email protected]
TEKRAR TEKRAR ÖZÜR DİLİYORUM.

cakır 1917 aynı istegi bi cok kisiye gondermen yanlıs !!!! 1 kisiden olumlu-olumsuz yanıt alana kadar beklemelisin!

yoksa yukardaki gibi kargasa olur....

C

C_A_K_I_R_1_9_1_7

Misafir
Ben bunu bilmiyordum.Forumda birinden olumlu veya olumsuz yanıt alana kadar hiç kimsenin gmail davetiyesi kalmayacagını düşündüm.biraz telaşa kapıldım.Bu yüzden biraz fazla kişilere yorumlarını yapmadan başvurdum.Bu hareketimden dolayı özür dilerim.Ayrıca bir daha olmaz.KUSURA BAKMAYIN.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5