İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 dolara Anti-SEO Yapılır

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Fiverr da ilginç teklif ve yurtdışı forumlarından durumlar

Penguen ve etkileri konuşulurken anti-seo kavramı eskisinden daha sık karşımıza çıkmaya başladı.

Ekli dosyayı görüntüle 4300

"Nasıl saldırı aldım ve nasıl korunmalıyım?" Bu postu küçük bir SEO şirketi yazdı. Trafiğinin düştüğünü farketti, Google webmaster tools a göz attığında ise çok fazla bağlantı olduğunu görünce olayın farkına vardı.

Ekli dosyayı görüntüle 4301

Aynı zamanda fiverr da ilginç bir teklif belirdi. 5 dolara Negatif seo (anti seo) yapılıyordu.

Rakip siteye aynı gün içerisinde çok sayıda bağlantı alındığında bir anda aramalardan kayboluyordu. Bu şekilde anti seo yapılmaktaydı.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kendi ipini uzatmak yerine başkasının ipini kesiyorsun, hiç etik değil. İki rakipte iplerini uzatmaya çalışsalar internet gelişecek. Bu yöntem gelişme yerine zarara yol açıyor.

Djitalpazarlama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten çok tehlikeli bir konu.. insanlar bu tip forumlarda sitelerinin isimlerini paylaşmaktan korkar oldular...
Bence yapılması gereken çok basit... google asla puan kırmayacak , sadece spam olarak algıladığı linkler için ekstradan puan vermeyecek... başka bir çözüm yolu yok...

neomark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Google yakinda bununda bir cevbini bulmali, son kullanici tarafinda yapilacak bir sey yokmus gibi duruyor. antiseo yapildigini anlayan bir algoritma bunu cözebilir cok mu yanlis düsünüyorum. Herseyi ogözleyen ve inceleyen google bunada i zahmet el atsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5