İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 dolarlık hostlarım!

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar malum 5 dolarlık host konumu biliyorsunuzdur.

800 gb trafik yiyen sitemi barındırdığım www.gisol.com 5-6 dolarlık unlimited! host pakedim dün itibariyle patlamıştır. macera 32 gün sürmüştür ve fos çıkmıştır!
yerine yine yabancı bir siteden 9,95 lik 2500 gb trafikli host pakedi alınmıştır. sözde 6 ay atılmama garantisi aldım, bakalım ne olacak.

diğer hostlar gayet iyi gitmektedir. gelişmeleri buradan bildirmeye devam edeceğim..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sakın bu yorumumu yanlış anlamayın.

5 dolarlıkdan atılmışsınız ama şimdi ki ise 9 dolar.
peki neden ?

ben söyleyeyim.Türk milleti böyledir.Kazıklyacaksın dolandıracaksın ezeceksin ucuza vereceksin ki senden alsın.

Allah kolaylık versin

Sakın bu yorumumu yanlış anlamayın.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boşuna kızma 5 dolara 800gb bw yemişsin bayağı kardasın :p

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu da patlayınca dreamhost'u denermisin? yıllık 22$ crazy domain insane paketi coupon ile alınınca..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:)
ne çok sevinen olmuş..

başka 5 dolarlık windows host bulamadım o yüzden en ucuzu olan 9 dolarlığa geçtim.. 5-9 arasında ben fark göremiyorum. varsa bildiğiniz denerim..

valla hiç kızmıyorum. dediğiniz gibi bayağı kardayım :)
diğer 5 dolarlık hostta da 600gb trafik yiyen site barındırıyorum. beraber çok da mutluyuz!

dreamhost denemem çünkü yüksek trafik barındırmadığını çok kişiden duydum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5