İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 GB Alan - 100 Gb Trafik Win. 2003 Reseller = Yıllık: 100 yTL

T

TR1Servers

Misafir
Merhaba;

5 Gb Alan - 100 Gb Trafik
Sınırsız Domain Ekleme
Sınırsız Mail Hesabı
Sınırsız Ftp Hesabı
Özel Hata Sayfaları
Sınırsız SubDomain
Özel Name Serverlar
Windows 2003 İşletim Sistemi
Plesk K.Paneli

Yıllık: 100 yTL

Kampanydır, www.istanbulteknik.net sitemizden iletişim bilgilerimizede ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baba sizin güvenilir olduğunuzu bilsem gevurlara para vermem ama naparsın hosttaki kalite meselesi. Yoksa yurdum insanına güvenirim.
Geçenlerde başımdan geçen olay bu mesela aynen sizin gibi host, bana söylemedi kimseye söylemedi, hostu kapadı. Ben de sap gibi kaldım ortada eski veritabanı yedekleriyle idare edip gazzin'den reseller aldım, şu ana kadar yamuk yok ama derdimi anlatamıyom işte.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.istanbulteknik.net/index.php?topic=4.0 bu başlıktaki

Reseller(Bayi) Programı

IndexServers satıcısı olarak müşterilerinize kendi web hosting paketlerinizi sunabilirsiniz. Reseller programımız fazla masrafa girmeksizin kendi hosting servislerinizi satmanız ve devam ettirmeniz için size büyük bir fırsat sağlıyor.

Bir reseller olarak kendi adınız altında kendi ücretlerinizi belirleyebilirsiniz. Müşterileriniz ile doğrudan siz ilgileneceksiniz.Kendi özel name server'lerinizle(ns1.sitenizinadi.com ve ns2.sitenizadi.com) hosting satabilirsiniz.

Web Host Manager ara yüzü hosting firmalarına kendi müşterilerine ait hesapları yönetebilmeleri imkanını sağlamaktadır . Web Host Manager ile sunucuya hesap ekleme, kaldırma band genişliği ve disk alanını yönetme gibi işlemler yapılabilmektedir.

"IndexServers satıcısı olarak ..." İstanbul teknik olucaktı galiba

T

TR1Servers

Misafir
@DigitalSanat bizden hizmet alan arkadaşlar ile irtibat kurabilirsiniz dilerseniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5